Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van esély, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esély, hogy belém szeressen? 16/F

Figyelt kérdés
Tehát van egy lány az osztályomból, akibe totál bele vagyok esve. Elég jó barátok vagyunk, sokat szoktunk dumálni, habár év vége felé kicsit eltávolodtunk egymástól. A lényeg az, hogy sok ilyet olvastam itt gyakorin, hogy egy lány beleszeret a legjobb barátjába és kíváncsi vagyok, hogy erre nekem is van-e esélyem. Nagyon szeretem őt és nem tudok meglenni nélküle. Abban szinte biztos vagyok, hogy most nem szeret, vagyis nem úgy, ahogy én őt. De lesz-e később esélyem erre? Úgy tudom, hogy nincs barátja. Tudom, az a szabály, hogy házi nyúlra nem lövünk, meg, hogy fiatal vagyok, és ilyenkor van csak lehetőség sok csajt "felszedni". Engem ez totál nem érdekel, én eléggé másképp gondolkozom, mint a korombeliek és kész vagyok rá várni. Komoly és átgondolt válaszokat kérek és TROLLOK KÍMÉLJENEK!!!!!

2013. szept. 16. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha ilyen sokat beszéltek és jóban vagytok, az ég szerelmére, miért nem hívod el valahová???
2013. szept. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha tényleg jóban vagytok és szereted őt, akkor mondd el neki, hívd el randira. Tapasztalatból tudom, hogy nem érdemes hosszú ideig kerülgetni egymást. Biztosan félted a barátságát is, de még ha vissza is utasítani, később sokkal jobb lesz ha már megtetted és nem gondolni arra, mi lett volna ha...
2013. szept. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mi a keresztneved?
2013. szept. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Könyörgöm.. fiú vagy ha akarod a csajt akkor hívd el.. teperjél.. basszusmár..jóhogynem várjátok el, hogy mi udvaroljunk nektek...

15l

2013. szept. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!