Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van rá esély, hogy újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rá esély, hogy újra ugyanúgy szeressen?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 2 éve élek párkapcsolatban, sokáig nagyon féltékeny voltam alaptalanul, jó formán nem bíztam benne, párom csalódott bennem, és ő maga vallotta be, hogy csökkent az irántam érzett szerelme. Természetesen még szerelmes belém, de mégis csökkent a szerelme. Tudom, hogy hibás vagyok, gondolkozhattam volna.. nem tettem, és most itt vannak a következményei.

Szerintetek van rá esély, hogy újra ugyanúgy szeressen, mint eddig? Ha együtt átvészeljük ezt az időszakot, kitartunk egymás mellett, akkor lehet újra az a régi, lángoló szerelem?

17/L


2013. szept. 11. 19:29
 1/9 anonim ***** válasza:

Ezt egy 30 éves ember írta. 15 évesen már párkapcsolatban éltél és még mindig gyerek vagy.

Magyarán én személy szerint kamunak érzem ezt a kérdést.

2013. szept. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Én nem fogok neked magyarázkodni. Nem azért tettem fel a kérdést. Ha nem hiszed el, akkor nem tehetek róla.

Egyébként miért pont 30 éves? Nem értelek.

De mellőzd a további válaszokat, kérlek. Nem azért tettem fel a kérdést, hogy 30 évesnek nézzenek, holott ennek semmi alapja nincs.

De azért köszönöm, hogy méltattál válaszra.

2013. szept. 11. 19:36
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne magadban keresd a hibát hanem a fiúban mi az hogy már nem szeret annyira, egyre jobban kéne szeretnie nem fordítva. Szerintem ő rontja el a dolgokat, hogy ilyet mond hogy már nem szeret annyira, gondolom ez nagyon rosszul esik neked, csak nem értem mért okoz direkt neked fájdalmat amikor elvileg szeret.
2013. szept. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ahogy érettebbek lesztek, lehet, hogy még jobban megszeret.
2013. szept. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igazából érthető, miért akadt ki. Mivel féltékenykedtem, és féltékenységi jeleneteket is rendeztem, holott semmi okom nem volt arra. Olyan volt, mintha nem bíztam volna benne. Szerintem érthető, hogy csalódott, szomorú, nem gondolta volna rólam.
2013. szept. 11. 19:49
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát szerintem rájött hogy hülye vagy. A nagy szerelem egyik alapja a másikért való rajongás, hogy úgy érzed neked van a legszuperebb párod. Ha tényleg szuperek lennétek egymásnak akkor idővel nem múlna el a lángoló szerelem, ha viszont egymásnak az agyára mentek hülyeségekkel akkor kiábrándultok a másikból. Csak azt nem értem miért akarod "átvészelni az időszakot". Ha egy házastársról lenne szó, vagy egy több éves kapcsolatról akkor még érteném hogy egy pár hónapot rászánsz hogy rendbe hozd. De 17 évesen, egy ilyen kifújt gyerek szerelmet semmi értelme erőltetni.
2013. szept. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja és hogy a konkrét kérdésre is válaszoljak, nem valószínű hogy fog még úgy szeretni mint régen. Ha úgy gondolod ezt te kurtad el, akkor ez egy jó lecke volt, legközelebb figyelj jobban erre.
2013. szept. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Utolsó válaszoló: köszönöm a szidást, mert igazad van, hogy hülye vagyok. Viszont ez nem gyerekszerelem. Ráadásul nagyon sorsszerű a kapcsolatunk. 1 évig ismertük egymást, utána más iskolába kerültünk, és 8 év után találkoztunk, és már 2 éve járunk. Szerintem nem véletlen. Ezért nem tartom gyerekszerelemnek. De ez már inkább filozófia, abba ne térjünk bele!

Most beszélgettünk, és azon vagyunk, hogy helyrehozzuk a kapcsolatunkat. Több közös program, szabadtér, nem leszek féltékeny. Szóval reméljük minden jó lesz!

2013. szept. 11. 21:38
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha fontosak vagytok egymásnak, akkor az a helyes ha megpróbáljátok rendbehozni. Igazad van, rosszul fejeztem ki magam, a gyerek szerelem mást jelent, én inkább arra gondoltam, hogy gyerekes. 15 évesen kezdtél vele járni, és 2 év után már nem vagytok biztosak az érzéseitekben. A 2 év az csak neked tűnik nagyon soknak, mert nyilván nem volt másik hosszabb kapcsolatod még. Nekem is van hasonló tapasztalatom, 15-20 éves koromig volt egy kapcsolatom, és én is sokat féltékenykedtem, a barátom meg még azért is heccelt. Nagyon szerelmesnek éreztem magam akkor azt hittem ő az igazi, de utólag és több tapasztalattal már tudom hogy nagyrészt borzalmas kapcsolat volt, téptük egymás idegeit annak ellenére hogy szerelmesek voltunk. Találtam utána 100x jobbat, és egy kicsit sajnálom hogy annyi időt pocsékoltam rá. Csak tudom, hogy akkor vele akartam lenni és nem tudtam elfogadni hogy nem működik, és nem ő lesz az igazi. Én az utolsó időkben sok erőfeszítést tettem, hogy rendbehozzuk a dolgokat, de ő semmit sem tett, neki jó volt úgy.. aztán rájöttem hogy nincs is mit rendbehozni mert ez sosem volt igazán jó, csak beleéltem magam és nem láttam semmit a rózsaszin ködtől...
2013. szept. 13. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!