Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 8. osztályos vagyok és van az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8. osztályos vagyok és van az osztályomban egy lány akivel 4. óta egy osztályba járunk nagyon szeretem de nem akarom neki megmondani inkább apróbb lépésekkel kezdjek neki hogy rájöjjön mit érzek?

Figyelt kérdés

Budapesten lakom egy tömbházban!(csak a tévedések elkerülése végett)

Van egy német juhász kutyám és a telefonomon van róla egy fotó.

Megmutattam neki és nagyon aranyosnak találta.

Megkérdeztem tőle hogy eljön-e hozzánk megnézni a kutyust élőben is.

Ez jó lehetőség lenne hogy tegyek egy nagyobb lépést afelé hogy összejöjjünk?

Ja és a suliban meg nem tudok vele nagyon beszélni mert mindig van vele valaki.

(De amúgy jól elvagyunk tehát ha kérdezek tőle akkor normálisan válaszol stb.. tehát nem utál engem.)


NE GYERTEK AZZAL HOGY FIATAL VAGYOK!

Köszi:)



2013. szept. 19. 20:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Szerencsés a lány 15
2013. szept. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Most ne abba kössetek bele hogy ha kérdezek válaszol hanem tényleg normálisan beszélget velem ha megszólítom vagy valami hasonló.


Köszi

2013. szept. 19. 20:34
 3/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyorsan jött választ!

(addig jött ameddig írtam az első kommentemet)

Várom a többi kommentet!

Köszi!

2013. szept. 19. 20:42
 4/20 anonim ***** válasza:
Szerintem beszéljétek meg hogy valamikor felmegy hozzàtok, és mond el neki hogy nagyon szimpatikus. Elötte talán mond neki hogy milyen csinos ma :$$$ ez a lányoknak bejön
2013. szept. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Köszi a kommentet! :)

Várom a további válaszokat!

2013. szept. 19. 21:03
 6/20 .Nefelejcs. válasza:
Mindenképpen hívd el Magadhoz és beszélgessetek négyszemközt is. Mondd el Neki, hogy mit érzel iránta. Bókolj Neki! :)
2013. szept. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Már meg is beszéltem vele!

Hétfőn jön :)

2013. szept. 20. 13:25
 8/20 anonim ***** válasza:
Majd írd le h mi történt ,én is lány vagyok és 8.-as,bókolj neki,"ne massz rá " csak legyél vele kedves ,és figyelmes ,hogy érzze ,hogy többet jelentesz neki mint barát ,aztán hozd föl neki a témát:)) Ha elutasít akkor már csak 1 év van hátra...Remélem azért összejön :))
2013. szept. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Öhm :DD

köszi (nem mászok rá xD)

+ ma is egész jól elhülyéskedtünk úgyhogy jó lesz:)


Csak a faterommal van baj (ma beszéltem vele telefonon és most egész nap erről fog beszélni :P)

sebaj:)

2013. szept. 20. 14:16
 10/20 A kérdező kommentje:
Bár most hogy átgondolom ink nem akarom neki "megmondani vagy ráterelni a szót" hanem a suliban is apróbb dolgokkal pl ha nálunk van megkínálom ezzel-azzal hagyom hogy ő döntsön mindenről + hazakísérem utána na?
2013. szept. 20. 14:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!