Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem veszi észre a srác,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem veszi észre a srác, hogy IMÁDOM?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam, még új itt a srác, de nagyon tetszik és annyira szeretnék beszélni vele,megérinteni Őt. Teljesen megbolondít, alig várom reggelente hogy lássam, lopva nézek felé az órákon és szünetben. Imádom a hangját, a mosolyát,ahogy nevet, az egyszerű lényét. Mindig rá gondolok, egyszerűen nem tudom őt kiverni a fejemből.:D :)

17/L



2013. szept. 19. 20:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
78%
akkor küldj képet magadról és én kiverem XD trollolo
2013. szept. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Viszont gyanítom ő már párszor kivert...a fejéből...:D
2013. szept. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele.
2013. szept. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
gondoltam,hogy ezen a szón fognak egyesek fennakadni :) :D
2013. szept. 19. 20:52
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk azért mert a jeleidet még a legjobb kódfejtők se tudnák értelmezni.Nem hogy egy átlag srác akit nem érdekelsz.
2013. szept. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy észreveszi, csak lesz*r.

Ha meg nem veszi észre, az azért van, mert csak ránézel. Egy nézés nem jelent semmit, egyértelműbb jeleket adj.

2013. szept. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Nem igazán tudok a közelébe férkőzni, az osztályba pár sráccal jóba van, és velük szokott lenni szünetekbe. Nem tudok csak úgy oda menni hozzá hogy: Szia. Hogy vagy?

Egyből mindenki vágná hogy mi a szitu azt pedig nem szeretném.

2013. szept. 19. 20:54
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Na igen egy Szia hogy vagy? Kérdésből minden kiderül.A pkutonium hajtomű titka is..

Ne legyél már ilyen suta.Vagy kezeményezel..vagy lemondasz róla.

2013. szept. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Nyilván nem tetszek neki, hiszen nem vagyok egy topmodell alkat. Nem szoktam bámulni,nem is adok neki "olyan" jeleket, a kérdést sem jól tettem fel, csak nem jutott eszembe jobb kifejezés :D

Nem is merek úgy pillantani rá,hogy 'jelnek' vegye,vagy hasonlók mert tutira nem jövök be neki.

2013. szept. 19. 20:56
 10/19 ameoland ***** válasza:
100%

Én is új vagyok az iskolámban és más csaj szólt,hogy "látod mit csinált az előbb az xy? na, azt miattad csinálta"

eléggé vak vagyok ezekre a "jelekre". pláne,ha "pasim van,bocsi" csajok csinálják ezt...mert csinálják.

2013. szept. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!