Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » 15 éves srác vagyok és imádom...

15 éves srác vagyok és imádom a focit! Csak az a gond hogy nem tudtam sehol leigazolni és szeretném a segítgégeteket kérni? Adjatok tanácsot! Suliban egyábként sokan dícsérnek hogy jo vagyok a kapuban! Van kapuskesztyűm stb. gond! Mennyi az esélyem?

Figyelt kérdés
2009. márc. 14. 19:50
 1/8 anonim válasza:
szerintem nem valami sok. kb én is ilyen helyzetben vagyok (csak én 14 éves), de ha eddig nem fedeztek fel akkor már nem is nagyon fognak. Bár ha te télleg olyan egetrengetően nagy tehetség vagy és több egyesületbe elmész még sztem lehet belőle vmi. Sőt akkor...
2009. márc. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem akarlak letörni, de kicsit későn kezded. Próbálkozz, menj el próbajátékra vhova.
2009. márc. 15. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Vannak megyei szintű bajnokságok.ott kezd el.én is ott kezdtem 4 éve 16 évesen.Most meg nb 3-ban focizok.és elég jó fizetést keresek.
2009. márc. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem tudtok esetleg segíteni? köszi mindent
2009. márc. 15. 16:21
 5/8 anonim válasza:
van esélyed arra hogy egy külföldi csapat leigazóljon (Egyáltalán külföldibe akarsz menni?) de hogy nagyon jó csapatba fociz, mint pl: barcelona, real madrid, manchester utd, chelsea, azt nem igérhetem...
2009. márc. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Egyáltalán nem vagy kifutva az időből. Attól függ, hogy hol laksz. Ha bp-i vagy, millió lehetőséged van, ha vidéki, akkor keresd meg a környékbeli, megközelíthető klubokat (NB III. és attól felfelé). Azért ezen a szinten próbálkozz és ne megyei I.-II.-es csapatoknál, mert egy NBIII-as, NBII-es egyesületnél komolyabb utánpótlásnevelés folyik és ha nem is kapsz játéklehetőséget, komolyabb szakemberek tudnak Veled foglalkozni, mint a megyei "hobbikluboknál".
2009. ápr. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Még az előző vagyok: egy kapusnál különösen fontos, hogy jó kapusedző foglalkozzon vele külön és ne ugyanaz az 1 edző futassa, mint a mezőnyjátékosokat. Ez egy külön poszt, mondhatni egy külön sportág. Ilyen lehetőség viszont általában csak magasabb osztályokban van. Telefonálj, írj e-mailt, levelet a környékbeli egyesületek szakmai vezetőjéhez, utánpótlás-szakembereinek, hogy szeretnél elmenni egy edzésre, nézzenek meg! Szinte minden esetben adnak lehetőséget.


Egyszerűbb lenne, ha megmondanád hol laksz (megye is elég) és tudok adni tippet.

2009. ápr. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Komárom-Esztergom megye(Tatabánya)
2009. ápr. 3. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!