Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Valaki adjon tanácsot, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki adjon tanácsot, mert végem van?

Figyelt kérdés

Mit tesztek szerelmi bánat ellen?

Mindig mikor komolyabbra fordulna a dolog lapátra tesznek.

Úgy érzem ennyi csalódás után nincs értelme az életemnek.



2013. szept. 23. 08:35
 1/9 anonim ***** válasza:
De hogy nincs értelme az életnek!! Nekem most lett vége öt éves kapcsolatomnak,én is nagyon ki vagyok. A remény hal meg utoljára. Majd lesz helyette más. Fel a fejjel! Járj el szórakozni,bulizz. Ez nem volt az igazi. Majd el jön az igazi is, aki szeret, meg becsül, és semmi pénzért nem hagy el. Légy türelmes, az idő nekünk dolgozik.
2013. szept. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Sajnos ezt már nagyon sokat hallottam, és évek óta egy olyan pasira várok aki megbecsül.

Lehet naiv vagyok, de ahogy elkezdek a jövőre koncentrálni,dobnak és visszacsúszok.

2013. szept. 23. 08:58
 3/9 anonim ***** válasza:
ilyenkor nagyon rossz :/ most ne a jövőre koncentrálj, hanem tereld el a figyelmed... mondjuk keress egy vicces filmet, találkozz egy barátnőddel, menj el futni, vagy valami programot találj ki! :) tudom nem sokat tudtam ezzel segíteni, de remélem jobban leszel... kitartást! :))
2013. szept. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem akarlak meg bántani, de nem az a baj hogy mindig görcsösen ragaszkodsz ahhoz a valakihez? Mert ha igen az nem jó!A legközelebbi kapcsolatodnál, majd próbáld ki,legyél laza, mintha nem érdekelne a dolog annyira,hogy marad vagy megy. Ez általában be szokott jönni.
2013. szept. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, lehet van benne valami hogy nagyon tudok ragaszkodni.
2013. szept. 23. 09:06
 6/9 anonim ***** válasza:

Mozgás mindenképpen jót tesz, amikor süt a nap akkor lehetőleg a szabadban. Egyébként meg ma már csajoknál is természetes hogy ilyenkor kicsit könnyedebb pasizással vigasztalódnak, csak az ilyent nem jó nagydobra verni, mert ezért ma még a nőt rib.ancnak tartja a közerkölcs.


Pl. konditermekben csajnak nem nehéz jó testű, jó teherbírású srácot összeszednie, aki lehet hogy nem az eszéért szerethető, hanem másért.

2013. szept. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

1#!

"A remény hal meg utoljára. Remek.

Ezt ird fel egy öngyilkos koszorújára"


Nem szabad fel adni, probalgatni kell. Nem voltál még minden nővel vagy ferfival úgysem, ugyhogy lehet eddig igy jártál, de majd talász valakit idővel. Ne szomorkodj, mert azzal kinek jó? En inkább nevetek mint sírok :-)

2013. szept. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a biztatást!

Van egy gyerekem is ez is hátráltató tényező ismerkedés szempontból.

2013. szept. 23. 10:19
 9/9 anonim ***** válasza:
Mit jelent az, hogy elkezdesz a jövőre koncentrálni? Mert ha 2 hónap azt tervezgeted, hogy milyen esküvői ruhát akarsz, meg melyik kertvárosba kéne költöznötök, akkor ne nagyon csodálkozz.
2013. szept. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!