Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » VALAKI ADJON TANACSOT! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

VALAKI ADJON TANACSOT! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
1 honapja szakitottam a baratnommel 3 ev utan. Nem is beszeltunk, mert nekem el kellett utaznom. 15.en jottem haza es aznap este megismerkedtem valakivel es le is fekudtunk de megalltam mielott elmentem volna. 3 napja kibekultem a baratnommel de az az masik lany azt mondja, hogy terhes es hogy tolem, mert elotte honapokig nem fekudt le senkivel. Most mit csinaljak? A baratnom eletem szerelme de megsem varhatom el tole, hogy valaki mas gyereket elfogadja csak, mert en hibaztam (neki meg nem mondtam el) MIT TEGYEK? A lany meg akarja tartani a gyereket
2013. jún. 24. 22:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Azért én utána járnék annak a gyereknek,az csak 9 napja volt,nem túl sok a valószinűsége,h már kiderült volna a terhesség.
2013. jún. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
9 nap alatt még nem derül ki egy terhesség. Szerintem nem terhes, csak kitalálta, vagy pedig mástól terhes. Együttlét után 12-14 nappal érdemes először tesztelni.
2013. jún. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

2 opció van:

1: megtartja a gyereket és egyedül neveli fel, mert te nem szereted ezért nem maradsz vele, ha ez lesz csináltass apaságit.

2: nem tartja meg a babát mert egyedül nem vállalja.


Ezt vázolod neki és ő dönt. Te annyit tehetsz h őszintén elmondod mit várhat tőlled.

2013. jún. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

ezt hallgasd meg!

/szerintem csak 1 balek kellet a zabigyerekéhez/


http://www.youtube.com/watch?v=1j-xMyONFtk&list=FLgFbfShZ5cW..


egy apaságit csináltass és tagadj!!!!!!!

2013. jún. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem biztos még, hogy terhes. Mindesetre 1 dolgot tudok javasolni: innentől kezdve tessék a fránya gumit használni!
2013. jún. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
U.I: addig is!!
2013. jún. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hogy hogy 12-14 nap? Igen 9 napja fekudtem le vele, de akkor, hogy hogy nem terhes meg?
2013. jún. 24. 23:00
 8/14 anonim ***** válasza:
Azért mert az aktus utáni -ami általában egyetlen egy nap a hónapban,másik napokon nem nagy esély van a terhességre- 7-1O.napon van a beágyazódás és az kb akkor derül ki mikor elmarad a mensi,igaz,h akkor már 4 hetes terhességről beszélünk,de igazából akkor még csak pár napja ágyazódott be,szal 9 nappal az aktus után elég kicsi a valószinűsége annak,h már tudja,h terhes.
2013. jún. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ertem es akkor, hogy bizonyosodhatok meg rola, hogy biztos az enyem vagy nem, csak apasagival?
2013. jún. 24. 23:07
 10/14 anonim ***** válasza:
Még apasági teszten ne törd a fejed, nem is biztos, hogy terhes! De ilyet kitalálni azért... szánalmas
2013. jún. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!