Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elképzelhető hogy tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető hogy tényleg soha nem lesz barátnőm?

Figyelt kérdés
21F. külsőmmel nincsen baj, ezt tudom. Inkább a visszahúzódó típusommal van baj.. itt kellene változtatni a fejemben de egyszerűen nem megy. kezdek végleg elkeseredni mert ha eddig nem jött össze, ezután miért jönne össze? csak a szemkontaktus van meg legtöbbször és úgy érzem hogy ebben leragadtam.... innen nem tudok tovább lépni és ez már annyira elkeserít, hogy őszintén szólva már próbálkozni sincsen kedvem mert tudom hogy úgysem lesz belőle semmi.. van munkám, mindenem megvan úgy viszonylag, de egy lány, egy társ nagyon hiányzik. nem járok el szórakozni sem, csak 35 45 év között vannak haverjaim a munkahelyemen keresztül gázvezeték szerelő vagyok, elég jó a fizum is, de érzem hogy ez édes kevés az élethez... nem tudom mit kellene tennem hogy jobb legyen vagyis hogyan győzzem le ezt a bátortalanságomat. nagyon sokat edzek is itthon, nem hiszem hogy a testalkatommal baj lenne..

2013. szept. 23. 21:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
Próbáld a kecskével !
2013. szept. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
1-es te meg anyáddal :) kerdezo enis igy vok 18/f es visszahuzodo
2013. szept. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

És a külsőddel csak szerinted nincs baj, vagy mások szerint is rendben van? :) Ha gondolod privátban küldhetsz képet és megszakértem :)


26L

2013. szept. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Velem ugyanez a helyzet csak annyi, hogy én járnék szórakozni, ha olyan barátaim, társaságom lenne.

Egyedül sz*r. És mivel ugyanigy visszahúzódó típus vagyok, a barátaim (mivel a barátaim is visszahúzódóak) 95%-uk nem szeret bulizni. A maradék 5% nem hív buliba mivel "visszahuzódó vagyok". Így nincs kivel szórakozni.

Sajnos ez egy ördögi kör.


Valaki tud valamit javasolni?

Előre is köszi!


A kérdezőnek pedig azt tanácsolom h oldódjon fel, mennyen szórakozni, ugyanis manapság ott koncentrálódik a kapcsolatok 70%-a (legalább).

Tehát ha megteheted h 'nagyobb, menőbb társasággal' vagy a legjobb barátaiddal mész, akkor semmiképp nehagyd ki.

Onnan már csak 1 lépés és ki tudsz törni ebből a 'visszahúzódó' szerepből.


Sajnos én egy bizonyos szinten elakadtam... Tehát nekem egy fokkal rosszabb.

2013. szept. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nincsenek haverjaim a munkatársaimon kívül.. ők meg már családosak.
2013. szept. 23. 21:43
 6/11 anonim ***** válasza:
Kulsommel nekem sincs bajom. Talan masnak sem.. De en is felenk vagyok kicsit pedig 29f vagyok. Kicsit vontatotabb az ismerkedes nalam, altalaban a csajok szednek inkabb ossze :P de hidd el, van elet igy is... Csak nehezebb :)
2013. szept. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Bebee válasza:
Higgy egy kicsit magadban :) És ha már megvan a szemkontaktus vedd a bátorságot és menny oda hozzá.Mi a legrosszabb ami történhet?Nem találkoztok többet nem baj.Majd jön másik akivel sikerül beszélgetned.
2013. szept. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nonono!! El ne keseredj emiatt!

Nekem is volt hosszú periódus (kb 10 laza év), hogy nem volt barátnőm, de végül lett.:) 21 évesen semmi ok elkeseredni!!!

Van olyan cimborám, akinek 30 évesen lett barátnője! Nyugi!


Első körben sztem az lenne a jó, ha kezdenél társaságba járni haverokkal, új emberekkel ismerkedni és azután minél több embert ismersz, annál több új emberrel fogsz eleve találkozni!! Első lépésben tehát sztem ne is kimondottan barátnőt akarj, egyszerűen új emberekkel, férfiakkal, nőkkel beszélgess.


Eleve a legjobb, ha egy társaságban téged bemutatnak pl egy nőnek, az már egészen más, mintha idegenként mész oda! :)


Ezek után, ha már kevésbé vagy zárkózott, aránylag kötetlenül beszélgetsz emberekkel, akkor valószínűbb, hogy nőkkel is kötetlenül beszédbe elegyedsz.

Ezek után, ha kötetlenül beszélgetsz, kialakulhat szimpátia. Talán pont akkor akad horogra egy nő, ki szimpatizál veled, mikor nem is gondolnád!


Tartsd magad sokkal többre, fontos, hogy legyen a szó jó értelmében önbizalmad. Erre van is okod, komoly munkád van és aránylag keresel is vele és sok nőnek szimpi lesz, hogy nem valami elvont elméleti ember vagy, hanem olyan férfiember, aki meg tud csinálni egy-két dolgot sajátkezűleg!


Ne mástól várd, hogy boldog leszel. Jó dolog egy kapcsolat, de a legjobb az lenne, ha párkapcsolat nélkül is/függetlenül attól kiegyensúlyozott, derűs ember lennél!! Felnőtt, önálló férfiként a függetlenségnek is vannak előnyei! :)

2013. szept. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ja és még néhány dolog:


1. A korban hozzád illő nők..őőő akarom mondani lányok gondolkodása még gyakran (tisztelet a kivételnek) nem éppen érett... ez nem a Te hibád.


Eljön majd az idő, amikor nagyobb hányaduk kezdi megérteni, hogy mit lehet elvárni egy létező férfiembertől. Sőt egy idő után kimondottan a megbízható, jó férj típusú, esetleg visszahúzódóbb férfiak irányába kezdenek kacsintgatni, főleg ha elkezd nekik "viszketni", hogy házasság-gyerek nem ártana. (30-fele) (Vigyázni kell egyébként ezzel is, nehogy behálózzon majd egy sárkány, aki elveteti magát és aztán mutatja ki a foga fehérjét...)


2. A randis tanácsadós, csajozós oldalak sok hasznos tanács mellett azt a hazug képet festik le (üzleti okokból), hogy nőnél sikert csakis valami "tökéletes randi stílussal" lehet elérni, nem igaz egyáltalán. Emberek vagyunk (!), ha szimpi vagy a nőnek, akkor nagyon sok módon lehet "sikeres" a randi. Másrészt hajlamosak azt sugallni, hogyha a randin "nem jössz be egy nőnek", akkor meg valamit rosszul csináltál... a francokat, attól, hogy nem alakul ki kölcsönös szimpátia, még simán lehet, hogy Te aztán mindent a lehető legjobban csináltál, csak nem jött össze és kész, ilyen van.

2013. szept. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kérdező! Még nem késő ismerkedned most sem! Ne járj úgy mint én, nő nélkül, szűzen, 31 évesen. :(


31/F

2013. szept. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!