Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elképzelhető hogy tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető hogy tényleg soha nem lesz barátnőm?

Figyelt kérdés
21F. külsőmmel nincsen baj, ezt tudom. Inkább a visszahúzódó típusommal van baj.. itt kellene változtatni a fejemben de egyszerűen nem megy. kezdek végleg elkeseredni mert ha eddig nem jött össze, ezután miért jönne össze? csak a szemkontaktus van meg legtöbbször és úgy érzem hogy ebben leragadtam.... innen nem tudok tovább lépni és ez már annyira elkeserít, hogy őszintén szólva már próbálkozni sincsen kedvem mert tudom hogy úgysem lesz belőle semmi.. van munkám, mindenem megvan úgy viszonylag, de egy lány, egy társ nagyon hiányzik. nem járok el szórakozni sem, csak 35 45 év között vannak haverjaim a munkahelyemen keresztül gázvezeték szerelő vagyok, elég jó a fizum is, de érzem hogy ez édes kevés az élethez... nem tudom mit kellene tennem hogy jobb legyen vagyis hogyan győzzem le ezt a bátortalanságomat. nagyon sokat edzek is itthon, nem hiszem hogy a testalkatommal baj lenne..

2013. szept. 23. 21:11
1 2
 11/11 anonim válasza:
Ènnekem 3 szor volt barátnőm egyik sem volt az igazi most próbálkozók egy másik lánnyal nem tom hogy mi sül ki belőle szóval ebből csak azt akarom kihozni hogy ne add fel !
2013. szept. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!