Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetnék az ellen, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék az ellen, hogy ne zavarjon ennek a nőnek a viselkedése?

Figyelt kérdés

Nos, a munkahelyen megismertem egy férfit még pár hónappal ezelőtt, és 3 hete összejöttünk.

Ő elvált, egyedülálló férfi, idősebb nálam 15 évvel.

Nagy divat errefelé a társbérlet, és ő egy régi nő ismerősével lakik együtt már 4 éve társbérletben.

Nincs köztük semmi kapcsolat a barátságon kívűl, elmondta, hogy 3 éve megpróbálták, aztán 2 hétig tartott, aztán inkább csak albérlőtársak maradtak.

Én hiszek neki, hiszen aki ismeri, az is megmondja, hogy így van, meg hát azóta voltak neki más nőkkel is kapcsolatai, próbálkozások.

Viszont az a nő, az albérlőtársa megmondta páromnak, hogy nem jó ötlet, hogy velem van, mert túl fiatal vagyok hozzá, ennek nem lesz jó vége, meg amikor együtt lát minket, látom az arcán azt az undort, ahogy rámnéz.

Egy munkahelyen vagyunk mind a 3-an, így van, hogy összefutunk, meg régebben még beszélgettünk is, kedves, normális volt velem a nő.

Most, amióta párommal vagyok, egyszerűen nem ismerek rá, mert köszönni alig akar, flegmázik, ha szólok valamit, ráadásul "drágámnak" meg "életemnek" szólítja páromat.

Annyira zavar, hogy az már elképesztő.

Párom meg látva az arckifejezésem csak mosolyog rajtam, ahogy duzzogok, mert azt mondja, már nem tudja nekem hogy elmagyarázni, hogy nincs közöttük semmi, nem is lesz, mert akkor nem is kezdett volna kapcsolatba velem.

Az albérlőtársa véleménye meg hidegen hagyja, azt mondta, őt nem érdekli, ki mit mond, csak velem lehessen.


Nem tudom, mit tegyek, mert számomra ez a helyzet roppant kellemetlen, mert úgy érzem, mintha versenyeznem kellene azzal a nővel, holott nem, mert párom velem van, de mégis folyton arra sarkall valami gondolat.

Az a nő az agyamra megy.

Miért viselkedik így, miért teszi ezt velem?

Pedig én szívesen barátkoznék vele.


25 éves nő vagyok



2013. szept. 27. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a ti esetetekben indokolt lenne esetleg közös albérlet után nézni...Engem is zavarna a helyedben a nő, még akkor is, ha kedves lenne, így meg pláne.
2013. szept. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a párodnak illene egy ilyen helyzetben leállítani a nőt. Ha nekem lenne ellenkező nemű lakótársam és a párom előtt drágámnak szólítana, valószínűleg melegebb éghajlatra küldeném és tisztáznám vele, hogy nem vagyok sem a drágája, sem az édese. Párodnak viszont valószínűleg imponál, hogy más nőknek is tetszik. Szóval ezt vele kellene tisztáznod, hogy mennyire zavar.
2013. szept. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%

Nekem ebből annyit sikerült kibogarásznom a csökött agyammal, hogy te választottál magadnak egy párt, abból a 6,5 négyzetméterből ahol dolgozol. Egy centivel nem voltál hajlandó messzebb nézni.

Ott egy darab pali van, aki nálad 15 évvel idősebb, ráadásul együtt él egy nővel aki szintén ezen a 6,5 négyzetméteren leledzik egész nap + hab tortán hogy már végigpróbálták a bérelt lakás minden szegletét, de most már csak barátok.


Most pedig hogy a lusta választásod eredménye beérett, segitségért kiáltasz, hogy téged elnyomnak. De mégis, mikor választottál mire gondoltál mi lesz?


Hát hol jövök én össze egy nővel egy kis irodában mikor az a nő mellesleg az irodista fiúval él már 3 éve és időnként egymásra fanyalodnak.


De hát nem vagyunk egyformák mentálisan, én nem vágyom ilyen izgalmas életre mint te, nekem mivel ilyen döntésem nincs mint neked segitségért sem kell kiáltanom, igy nincs is miről pletyiznem a hétvégén.

Nem baj, majd röhögök rajtad meg a buta választásodon.

2013. szept. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Körülnéztél már abban a lakásban, amikor ott alszol? Meggyőződtél róla, hogy valóban külön élnek? Mindenki takarít, mos, főz saját magára?

Nem vagyok gyanakvó természet, de nem hiszem, hogy csak lakótársak.

Abban viszont igaza van a nőnek, hogy túl fiatal vagy a pasidhoz. Fiatal vagy még, hogy CSAK szeretője legyél egy öregedő férfinek. Feleségül nem fog venni, mert neki így is megfelel.

2013. szept. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy negyvenes pasi meg egy nő együtt élnek, még ha csak társbérletben is, de együtt és volt már köztök szex...

hmmm...

A nő lehet azt remélte, ha a pasi 40 éves korára sem talál mást, akkor majd őt választja. Lehet volt egyezség is köztük!

És a tanácsom! Ne duzzogj! A másik nő mosolyog rá...te meg duzzogsz...

Vedd fel a kesztyűt baba, mert le leszel cserélve!

2013. szept. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!