Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem egy osztálytársn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy osztálytársnőmbe. Hogyan közeledjek felé?

Figyelt kérdés

Elsőre, aki le meri írni, hogy "házi nyúlra nem lövünk", azt én magam lövöm le. :) Tehát vagy egy lány az osztályomból, akivel kb első óta jóban vagyunk. Most mind a ketten 10-be járunk és én már jó két éve szerelmes vagyok bele. Régen mind csak arra vártam, hogy majd valahogy kiderül, hogy ő is szeret engem. Aztán rájöttem, hogy ilyen csodák nincsenek. Tavaly nagyon jó barátok lettünk és lehet, hogy ő is többet akar tőlem az egyszerű barátságnál. Sokszor láttam már ilyet, hogy a lányok beleszerettek a legjobb barátjukba és vica-versa. Nagyon szeret cukkolni, piszkálni és sokszor van, hogy csak úgy találkozik a tekintetünk órán, folyosón, stb. Én nem vagyok az a tipikus menő srác, ős sem az "osztály celebje".


Sajnos nem merek rákérdezni, hogy tetszem-e neki, mert félek, hogy ezzel elveszíthetem. Jobban szeretnék inkább szépen lassan, de biztosan közeledni felé; lassú víz partot mos. Tehát ebben kérném a segítségeteket, hogy hogyan is tegyem ezt. Soha nem volt még barátnőm, soha nem voltam még ezelőtt szerelmes. Mondjuk volt már olyan, hogy tetszett valaki, de ez teljesen más érzés, gondolom nem kell magyarázni. Gyakorlati tapasztalatom 0 szintű.


TROLLOK ÉS BUNKÓK KÍMÉLJENEK!!!!



2013. szept. 28. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:
NE ORDIBÁLJ!
2013. szept. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lhet hogy félsz, de ha nem mondod meg neki, egészen biztos nem fog összejönni. Ha nem osztály lenne, akkor tényleg kisebb lenne a kockázat, max többet nem beszéltek, ha ezek után nem tudsz csak barátja lenni.

Így viszont még X éven át minden nap látod, ami azért szívás.

Szóval azt mondanám mérlegelj.

2013. szept. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Megtörtént már velem is... 8. év elején kezdett el tetszeni és úgy éreztem jól is állok, minden délután együtt ültünk suli után a lépcsőn és jól elvoltunk... telt az idő és egyszer csak ballagás lett... a ballagás utáni kajálás a véletlen műveként egy helyen volt mindkettőnknek... akkor az este nagyon jól elvoltunk, ölelkeztünk meg minden, én akkor szerettem bele igazán. Másnap felmentem hozzá, de végül is nem tudtam rátérni a lényegre, lehetséges ha jobban próbálkozok akkor ott összejön de már ki tudja...

Utána már csak mint barátok voltunk, pedig én mindig próbáltam ide-oda hívni... Végül is 3 évig csináltam ezt, napról napra rosszabb volt, minden nap csak rá tudtam gondolni... A kegyelemdöfést az adta meg, hogy összejött egy másik sráccal (nem akarom leszólni de egy görény, ez az igazság) és utána már nem is találkoztunk sokat...Lassan sikerül túltennem magam rajta de elég nehéz.

Egy szó mint száz: Mond el neki hogy mit is érzel, mert egyre rosszabb lesz... Nem hiszem, hogy meg fog rajta sértődni, ha megkérdezed... Ha igent mond, akkor nyert ügyed van :) Ha nemet akkor meg maradtok ismerősök és ennyi... De egy jó tanács: Ha nemet mond, és még utána is szereted őt, minden képen szerezz egy barátnőt, aki segíti elfelejteni, mert amit akkor és utána fogsz érezni az leírhatatlanul rossz ezt saját tapasztalatból mondom!

2013. szept. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 gtrfewdqsa válasza:

Próbáld meg elhívni valahova egy pár másik emberrel eggyütt!

Pl.: egy mozi vagy valami ilyesmi helyre ha van ilyen "szűkebb" baráti társaságotok ez nagyon jó közös témákat tud összehozni kettőtök közt vagy pl adódhat úgy hogy ketten mentek utána ugyan abba az irányba. Ez lehetőséget adhat kettesben maradó szituációkra ahol nem számít ha nincs önbizalmad. Sok szerencsét!

2013. okt. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!