Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem teljesen. Mitévő legyek?

Figyelt kérdés

A lány csoporttársam, pasija is van, viszont neki is nagyon bejövök, ezt le se tagadhatná.

Nekem az az elvem hogy pasis csajoknál nem próbálkozom, de szerintem ő csak arra vár, hogy lépjek.

Csinálják ezt a nők, hogy maradnak a tutiban akkor is, ha a másikat jobban akarják?

19/F


2013. szept. 20. 22:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
elveket tedd félre ha baszni akarsz a csajjal
2013. szept. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki mit érzel, aztán majd meglátod, hogy mi lesz a reakció.
2013. szept. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Igen, csinálják. De ha neked az az elved, hogy nem kezdesz pasis csajokkal akkor hol a kérdés? :)
2013. szept. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ott a kérdés, hogy beleszerettem, és szerintem ő is belém. Csak addig könnyű az elveket betartani amíg nem élesedik a helyzet...
2013. szept. 20. 22:43
 5/11 anonim ***** válasza:
Hívd el randira te szűz po"cs
2013. szept. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp mondd el neki, mit érzel. Aztán majd dönt, hogy marad a pasijánál vagy vált. Sok sikert!

23/L

2013. szept. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mond meg neki,még fog 1-et b @szni a pasijával másnap veled is lefekszik és mikor ny alod az ex pasija ge cijét fogod kinyelvezni XDDD
2013. szept. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Olyan nővel soha ne kezdj ki akinek van pasija, de más felé kacsingat. Tipikus az a fajta, aki eldobna mint 1 szemetet ha megunna. Vagy rosszabb esetben megcsalna.

Melyik a jobb?

Egyik se.

Ha a mostani pasiját leváltja érted, nem gondolod h téged is leválthat másra?

Ezek a fajta lányok nem becsületesek. Nem tartom nőnek az ilyet. 1 nőnek van tartása és becsülete. Ennek nincs. Hagyd csak békén jobb lesz.

2013. szept. 21. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én is így gondoltam, csak nehéz úgy békénhagyni, hogy minden nap találkozunk suliban...
2013. szept. 21. 11:11
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem azért nem ilyen egyszerű ahogy eddig írták. Az ilyen kérdéseket ne itt tedd fel mi nem ismerjük a lányt kérdezd meg közös barátotokat esetleg. Én annyit tudok mondani, hogy csak mert azt hiszed tetszel neki nem biztos hogy komolyan érdekled. Vannak lányok akik szeretnek félreérthető jeleket küldeni hogy gyakorolják a "hatalmuk" csábításuk. Viszont csak veszthetsz. Vagy nemet mond és akár a barátság is véget ér (hiszen neked nem olyan vele lenni) vagy igent mond és a barátja lesz pipa (nem tudom ismered-e) Én is hasonló hibát követtem el csak egy fiúval. 4 hónap után hiányolni kezdte a barátnőjét és visszament hozzá (nekem pedig bűntudatom lett így könnyen engedtem) a lány és barátnői ( közösek is vannak) azóta is utálnak szóval csak vesztettem vele :) és most már tudom hogy tényleg butaság volt.A kapcsolatuk haldokló élben volt én viszont pont így javítottam meg. Látod én sokkal szebb voltam mint a barátnője és érzékenyebb,kedvesebb mégis őt választotta végül. Szerintem várd meg míg szakítanak ha mindenképp őt szeretnéd. Én rengeteget tanultam az esetből és annyira sérültem hogy azóta nem tudtam kapcsolatban élni. Bocsi a hosszú válaszért remélem sikerült valamit segíteni
2013. szept. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!