Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri ezt folytatni? Mi lenne a helyes?

Figyelt kérdés

Egy 18 éves vajdasági fiú vagyok. Még tavaly október körül megismerkedtem egy 19 éves magyarországi lánnyal. Az anyja meghalt, az apja pedig nem foglalkozik vele, olyannyira, hogy egyedül hagyta a bátyjával. Facebookon írt rám, és már az elején nagyon szimpatikusnak tűnt. Sokat beszélgettünk, aminek az lett az eredménye, hogy szabályosan beleszerettem. Nem volt viszonzatlan, ő is szerelmes lett belém. És itt jönnek a gondok. Eddig háromszor próbáltunk találkát összehozni, sikertelenül. Az elsőn én mentem volna hozzá, de a bátyja elvitte és bezárta, nehogy lássam, mert én csak egy agresszív "szerb" vagyok (nem vagyok szerb, agresszív meg pláne nem). Ez után már alig-alig beszéltünk, de másodszor is el akartam menni, azonban az ő passzivitása végett ez is kudarcba fulladt (nem tudta feldolgozni még az első találka sikertelenségét, és gyógyszereket szedett be). Nem is beszéltünk kb egy hónapot. Utána ismét egymásrataláltunk, december elején. Mivel a szüleim az előző bizonytalanságok miatt nem engednek utazni hozzá, így úgy lett volna, hogy most szombaton (holnap) ő jön el. Azonban tegnap meghalt a kutyája (nagyon nagy állatbarát egyébként), aki nagyon fontos volt neki, és azóta fent sincs Facebookon, hogy megbeszéljük a találkát. Tudom, hogy nagyon megviselte. Mondta, hogy ha beteg marad a kutya, akkor mellette lesz és nem jön el. De most elvileg eljöhetne, viszont nem tudom elérni. Valószínűleg ebből sem lesz semmi.


Nagyon kivagyok már... Nem tudok mit csinálni, mert rettenetesen akarom, hogy velem legyen végre és a szemébe mondjam, hogy szeretem őt. De egyszerűen a sors mindig ellenünk beszél. Vagy a bátyj, vagy más akadályozza meg, hogy együtt lehessünk. Szerintetek várjak még rá, és "harcoljak" tovább, vagy hagyjam a fenébe az egészet? Szerelmes vagyok, most az egyszer tényleg, nem akarnám őt elveszíteni, de tönkreteszem így magam. A haverjaim teljesen bolondnak néznek már. Segítsetek, kérlek! Hogy vessek véget a szenvedésemnek?



2013. jan. 25. 13:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mindenképp várj egy pár napot,majd beszéljétek át a dolgokat.
2013. jan. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
hát nem tudom, hirtelen elég fura dolgok jutottak eszembe ahogy olvastam a soraidat, de szerintem csak túl sok tvét nézek.. Szóval szerintem is várj még, mert így úgysem tudnád elfelejteni, viszont ha vársz, lehet még esély találkára, de szerintem mivel ennyi mindenkit elveszített, Neked nem kéne sürgetni őt, had döncsön ő hogy utazik e vagy sem, beszélgetni meg így is tudtok ( már ha majd ír neked ) csak ne támadd le ír.
2013. jan. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
**ha ír**
2013. jan. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 eNerdzsy ***** válasza:

Nem azért, hogy el vegyem a kedved, de elég sok minden szól az ellen, hogy ezt tovább folytassátok.

A lány is elég zűrösnek tűnik és bizonytalannak.

Ha a kevés esély ellenére is össze jönnétek, miután felszáll a lila köd rájönnél, hogy mennyi zűrbe keveredtél miatta.

2013. jan. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Tényleg nem tudnám elfelejteni. Az az idő alatt, amikor nem beszéltünk, akkor sem tudtam elfelejteni. Mert nagyon szeretem őt. Csak az a baj, hogy míg nem ír, addig is ideges vagyok. Görcsben áll a gyomrom egész nap. Mindig csak arra gondolok, hogy beszedte azokat a gyógyszereket és ki tudja mi van vele. De meg fogom várni, hogy írjon, majd addig lefoglalom magam.. És valahogy feldolgozom, hogy ismét nem láthatom.

Jöhetnek még válaszok!

2013. jan. 25. 14:10
 6/11 A kérdező kommentje:
eNerdzsy - Ezen én is elgondolkodtam párszor már, de nem tudok az érzelmeimnek parancsolni. Csak remélem a legjobbakat...
2013. jan. 25. 14:11
 7/11 anonim ***** válasza:
Adj neki egy kis időt, hagy gondolkozzon. :)
2013. jan. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
az érzelmek nem egyik hónapról a másikra múlnak el, ha hagyod elmenni, ne várd h másnap már eszedbe se jusson...
2013. jan. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem fogom hagyni elmenni! :/ Csak nagyon elkeseredett vagyok. Tudom, hogy mindent megtenne azért, hogy lásson, mert szeret, csak ez az egész annyira furcsa már.. :S Mintha a sors mindig keresztbe tenne, hogy megakadályozza azt, hogy együtt legyünk. De az is lehet, hogy ezt csak én magyarázom be magamnak...
2013. jan. 25. 15:10
 10/11 anonim ***** válasza:

Ilyenek a magyarországiak cimbora.Kezdj normális vajdasági lánnyal.


Egy vajdasági

2013. júl. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!