Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez mit jelenthet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy.tanacstalan.lany kérdése:

Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Nekem 2011-2012ben volt az első párkapcsolatom, 13éves voltam.Kb. egy évig voltunk együtt.Aranyos,cuki,kedves,jóképű volt a pasim.Szerettem vele lenni nagyon.A nyáron jöttünk össze,aztán nyár végén szakítottunk,de kb. 2-3 hét mulva megint járni kezdtünk.A kapcsolatunk vége fele nagyon sokszor veszekedtünk,egyhétig együtt,egy hétig külön voltunk.Aztán végleg szakítottunk.Most nagyon jóban vagyunk,a suliban ő a padtársam megint(meg még egy lány).Most boldog párkapcsolatban élek,nagyon boldogok vagyunk,imádjuk egymást,egymás lelki társai vagyunk,mintha össze lennénk fűzve.Hétfő éjjel azt álmodtam,hogy mind ketten ugyan oda indultunk kirándulni és megbeszéltük a végén,hogy menjünk együtt,de nem jött össze.Most éjjel azt álmodtam,hogy smárolunk,szeretjük egymást.Ezek az álmok nemtudom miért vanna,mert én nagyon jó barátnak tartom,de attól még a páromba vagyok szerelmes stb.Tudtok erre valami válasz és megoldást?

2013. okt. 1. 04:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Általában azt álmodjuk meg amire tudat alatt vagy tudatosan is vágyunk, az hogy azt álmodtad hogy smároltok még nem jelenti azt, hogy ő miatta van ez. Ebben lehet a szimbólum a vágy a csók érzése iránt csak szimplán.
2013. okt. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ma egy másik exemrõl álmodtam,hogy smárolunk és sétálunk
2013. okt. 2. 09:09
 3/3 anonim válasza:
az álmoknak sokszor szimbolikus jelentésük van... sokat látod a srácot (suliba nap mint nap) és a tudat alatti vágy (csók, szerelem) az ő arcával vetült ki. ezt nem kell komolyan venni... fél éve élek boldog párkapcsolatban, minden tökéletesen működik közöttünk, és még is előfordul, hogy azt álmodom, hogy valaki mással csókolózok, netalántán mást is csinálok, miközben a párom ott fekszik mellettem! :D szóval ha te úgy érzed, hogy boldog vagy azzal a fiúval, akivel most vagy, és nem érzel már szerelmet az exed iránt, akkor ez nem jelent semmit szerintem :)
2013. okt. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!