Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most szeretne tőlem valamit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most szeretne tőlem valamit vagy nem?

Figyelt kérdés
Én 14 éves vagyok a fiú meg 17 lesz nem sokára. Már régóta ismerjük egymást mert tesóm haverja. Most nyáron kezdtük el tartani a kapcsolatot, elmenni hülyülni sétálni stb... Nagyon sokszor elmentünk kettesbe valahova, én szerintem bele is szerettem egy kicsit, de nem tudom h ő mit akar... Mert mondta nekem h simán kikezdene velem meg hogy nagyon szép vagyok még sok ilyesmiket.. És csak azért nem teszi mert azt mondja, hogy max járunk fél évig és utána nem lesz olyan jó a kapcsolatunk mint most, nem lesznek hülyülésekés. És ezért nem akar kikezdeni velem :( Már egypárszor mondta már azt is, hogy abban a pillanatban mert volt olyan helyzet mikor simán kikezdett volna velem de nem tette.. Szerintetek mit csináljak? Mondjam el mit érzek? Vagy hagyjam? És nem idős hozzám kicsit? jöhet minden amit gondoltok erről csak megértően..

2013. okt. 1. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Amit én gondolok: Nálam a kikezdés az valamiért megfektetést jelent.

Mondjuk tetszel neki, de tudja, hogy fél évnél tovább úgysem bírná veled. Hajtja a vére.

Illetve ha kikezd a haverja tesójával, akkor ha szakítotok vagy megbánt megromolhat a barátságuk.


Szerintem mond el neki, hogy te mit érzel. Veszíteni semmit sem fogsz, illetve akár változtathat is valamit a véleményén.

2013. okt. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát köszi :) csak kicsit félek, hogy mit fog hozzá szólni vagy , hogy hogyan néz majd utána rám ha elmondom, hogy mit érzek iránta...
2013. okt. 1. 18:23
 3/4 A kérdező kommentje:
több vélemény is érdekel nyugodtan írjatok :)
2013. okt. 1. 18:29
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lehet kínos a szituáció, hiszen ő már elmondta neked, hogy tetszel neki. Nem vetődik fel az a kérdés, hogy mi van ha nem tetszem neki?

:)

2013. okt. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!