Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy párkapcsolatom ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy párkapcsolatom ami több éve van, már együtt élünk, ugy érzem kezd megszokássá válni az egész. Tudom, hogy szeret a párom, de valahogy nem jó! Van egy másik fiú aki meg szeretne ismerni, komolyabbat akar tőlem. Nem tudom mit csináljak?

Figyelt kérdés
2013. márc. 6. 10:54
 1/5 anonim ***** válasza:

"Az új mindig jobb"


(c) Barney Stinson

2013. márc. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindig ugyanez a nóta... Lassan azt gondolom, ezt minden nőnek le kell játszani egyszer.
2013. márc. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Edinci válasza:
szija! én is ugyanebben a cipőben járok, elvagyunk de langyos víz, van egy másik srác, aki komolyat szeretne és nagyon szimpatizálunk, és én se tudom mit tegyek, de gondolj bele mi lesz így később ha most ez van vele, én tudom a következményeket, de az ember okosabba más bajában, mint a sajátjáéban, úgyhogy inkább nem is mondok semmit, mert ha magamnak is mondanám rosszul esne.. :S Padhelyzet!
2013. júl. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Edinci válasza:
vagy olyan lenne amit én is nehezen tennék meg, pl szakítás
2013. júl. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Cincogi válasza:
67%

Első kör: próbáljátok EGYÜTT visszahozni a kapcsolatotokat az unalmasból normálisba.

Második kör: ezen nagyon nagyon nagyon sokat dolgozzatok és beszéljetek meg mindent! Legyetek türelmesek egymással. A változás időbe telik.

Harmadik kör: Nem gondolnám, hogy ez a másik srác, akkora behatással lenne önnön személyével rád. Ő egyszerűen csak egy kisördög álruhában.

2013. aug. 22. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!