Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti szánalmasnak tartjátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szánalmasnak tartjátok, ha egy lány társkeresőre regisztrál? Egyáltalán mi a véleményetek a társkeresőkről?

Figyelt kérdés

2013. okt. 1. 21:44
 1/8 anonim ***** válasza:
szánalmas?? :O
2013. okt. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Már miért tartanám szánalmasnak? Mindenki úgy és ott ismerkedik, ahogy neki a legjobb, legyen az nő, vagy férfi.


Nem vagyok járatos a társkeresők világában, de tudtommal elég nagy lehúzás szokott lenni. Persze az esély attól még megvan, hogy találj valakit magad mellé.

2013. okt. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem szánalmas csak nagy kamu az egész! Nem lehet találni rajta komoly társat! Nekem eddig nem sikerült! Pedig már egy ideje próbálkozok!
2013. okt. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Öm nem. Egyik ismerősöm onnan ismerte meg a jelenlegi párját és már a házasságot tervezik. Szerintem kicsit kétségbeesett megoldás a társkereső, de semmiképpen sem szánalmas. Valakinek ez jön be, hát istenem. Ez van.
2013. okt. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért lenne szánalmas? Ha nem jelentkezne rájuk egy lány sem, nem lenne értelme az oldalnak, max a melegek részére.
2013. okt. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A feleségem is onnan van...
2013. okt. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ott ismertem meg egy nagyon különleges embert.Ha nincs az az oldal,talán sosem futunk össze az életben.
2013. okt. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem.:)3 ismerősöm is talált ott párt magának és nagyon jól elvannak,egyikük már 1,5 éve. Manapság úgy érzik az emberek,hogy neten könnyebb ismerkedni,mint odamenni valakihez az utcán és beszélgetést kezdeményezni.Plusz egy ilyen oldalon tudod,hogy a legtöbben társat keresnek. Csak vigyázni kell,mert vannak fent azért elég érdekes figurák is,jól meg kell válogatni.
2013. okt. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!