Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

TI MIT gondoltok a fiatal lány középkorú férfi felállásról?

Figyelt kérdés
csak nekem áll fel a hajam attól hogy megannyi huszonéves lányka 40-es pasival van együtt? mi az isten lesz így a társadalommal? huszonéves pasik nyitnak majd gyülekezeti kört és közös recskázásra lesznek kényszerülve? :-)
2013. szept. 30. 21:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
apakomplexus.
2013. szept. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

mert a mai tini fiúk ( nem ffi-ak..mert nem ) 80%a selejt, ipari hulladék.

azért van ez.

a lányok ffi.t akarnak, nem köcsögöt.

ennyi...

2013. szept. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Nem csak apakomplexus ez!

A csajok látják hogy egy 40 éves vagy 40-es pasinak már van fix lakása, vagy háza, van fix keresete, van autója, szóval simán meg tud élni vele, és megvan mindene elsőre, és semmit sem kellett az asztalra letennie.

2013. szept. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

2es ki beszélrt itt tinikről te kommunista?

itt huszonéves férfiak kontra negyvenes férfiakról van szó.

2013. szept. 30. 21:20
 5/16 anonim ***** válasza:

hát a 20on évesek is tiniként akarnak viselkedni, ezért írtam tiniknek...de a 20on évesek is tinik.

van nekem is ismerős, 2x(x=3-4-5) éves.

hülegyerek baseball sapka félreb@oszva, zárt helyen(épületbe) se veszi le... szerinted? van nője? max az utcalányok..


a kommunistára meg: akkor mindenkinek volt munkája, akkor azt büntették ha "nem dolgozol" ... most ??? de ebbe ne itt ..

2013. szept. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Majd ha a kedves huszonéves pasik normálisak lesznek és nem ilyen éretlenek mint amit én is tapasztalok a környezetemben akkor majd fognak kelleni ők is. Én 20 éves vagyok és 36 éves a párom. Nincs apakomplexusom de ő legalább igazi férfi és nem egy idétlen fiúcska akinek az a legfontosabb hogy a haverjai mit mondanak és hogy a bulikba talajrészegre igya magát
2013. szept. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

35 vagyok, 22lesz a párom..

elég régóta! együtt vagyunk, boldogan.

és elég sok ilyen van az ismeretségi körömben.,

nem, nem pedo mindenki...

2013. szept. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
47%
Undorodok az ilyenektől, keressen mindenki a maga korosztályában. Az még elfogadott, ha a nő az idősebb a férfinál :) Akik olyan felállásban vannak,hogy a férfi idősebb 15-20 évvel a nőnél, azok szakítsanak,amíg nem késő !
2013. szept. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

8-as: Te vszinü a 30as korosztályos nő vagy, aki nem talál magának senkit, mivel a korosztálya ffi a 20asokat lesi...

egy "baleset" során ismertem meg a lányt akivel együtt vagyok, 7! éve! ... előbb írtam az aktuális kort..

számolj csak..

elején igen, voltak megjegyzések, mindegyikőnknek, de boldogok vagyunk, BAJ ?????

2013. szept. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
8-as vagyok, férfi vagyok, nem nő.
2013. szept. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!