Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem kikerülni a barát-zónából?

Figyelt kérdés

Régóta van egy nagyon jó fiú barátom. Azt mondta szép vagyok, h én vagyok a tökéletes nő, imád velem lenni, beszélgetni. Megkérdeztem, akkor lehetne-e köztünk több, mint barátság, de ő azt mondta nem, mert nem működne és nála ez a dolog stabil. Viszont akkor nem értem miért ír rám folyton és töltünk ennyi időt együtt ezek után, ha nem akar tőlem semmit.

Srácok, nálatok ki lehet kerülni a barát-zónából, vagy semmi esélyem és próbáljak továbblépni?


2013. szept. 1. 12:41
1 2
 1/11 Christiano Ronaldo ***** válasza:

Kapd el a tökeinél fogva, te lány vagy, téged nem fognak feljelenteni szexuális zaklatásért.


Vagy menj el vele inni, hidd el akkor majd el mondja hogy pontosan mit is akar pontosan...

2013. szept. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Remek, nálam ugyanez van, csak épp én fiú vagyok, és a lány rakott barátzónába.


Nálam nyilvánvalóan az az ok, hogy nem viselkedtem elég férfiasan. Ti attól tudtok kiakadni, személyiségre hajtotok.


Nálunk ez kicsit másképp van, férfiaknál, ha tagadjuk is sokszor, sokat számít a külső. Próbálj ezen dolgozni egy kicsit. Ha kell, fogyj, ha kell, sportolj, használj sminket, de ne túl sokat.


Emellett flörtölj vele, és legyél kicsit kevésbé elérhető, ne teljesítsd minden kívánságát. És persze még véletlenül se feküdj le vele. Azzal rögtön karóba is húzod magad.

2013. szept. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

azért van veled annyit, mert barátként kedvel csak többet nem akar

ha ő nem akarja, akkor nem fogtok összejönni, ehhez ugye 2 ember kell

2013. szept. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

1#: már voltunk együtt piálni, amiből az lett, hogy megpróbált megcsókolni


2#: hát nagyon sajnálom nálad is a dolgot, szörnyű ez a barátzóna, ha az egyik többet akar :(.

Nem tudom mit tehetnék a külsőmmel ha az a gond, vékony vagyok, hetente sportolok, sminkelem magam, nem vagyok ápolatlan. Nagyon félnék attól, hogy ha hirtelen játszanám az elérhetetlent, elfelejtene és csak úgy továbblépne, nem pedig az ellenkezőjét érném el.

2013. szept. 1. 13:20
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem kell teljesen elérhetetlennek lenni, csak kicsit vegyél vissza. Nem biztos, hogy sikerül, de sokszor épp azzal szúrjuk el, hogy túl ragaszkodóak vagyunk, és lessük a másik minden kívánságát.


Egyébként az imént láttam 9gagen egy mondást, ami nem tűik butaságnak:


Semmit ne tegyél meg neki, amit egy lánynak nem tennél meg.

2013. szept. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Vicces én is pont most olvastam 9gagen az a posztot és csak mosolyogtam rajta :D
2013. szept. 1. 13:44
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát egy fiú nem fog kikerülni, de szerencséd van mert, így már más a helyzet. Ameddig lány vagy mindig is lesz. Egyébként tényleg nem hülyeség rámarkolni a lényegre ha neked ez belefér :D
2013. szept. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez volt és sokat szenvedtem miatta, de megérte, mert végül összejöttünk. Lehet, hogy nem csak barátként kedvel, csak azt még nem vette észre. Próbálj meg nem foglalkozni vele egy picit.
2013. szept. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igazából azt nem tudom eldönteni, hogy megéri e reménykednem, és itt tudom, hogy nincs rá garancia, hogy működni fog e ha kicsit hanyagolom, vagy flörtölni kezdek vele, de mi van ha ettől nekem lesz rosszabb. Sajnos folyton ezen jár az agyam és már szinte aludni sem tudok miatta, pedig nem vagyok tini, de ilyen még sohasem volt velem, szinte nem vagyok önmagam.
2013. szept. 1. 14:36
 10/11 anonim ***** válasza:

Vedd észre, hogy ennél rosszabb már nem nagyon lehet, azaz sok vesztenivalód nincs. Bár veszteségnek tűnik jelen pillanatban, ha éppen a kapcsolat teljesen meg is szakadna, de nem csak az örömforrásod szűnne meg, hanem az is, amitől napról napra depressziós vagy.


Én jelenleg itt állok, hónapok óta nem beszélünk, megegyezés alapján, és érzelmileg sokkal stabilabb vagyok. Nem mondom, hogy jobban jártam, mert baromira hiányzik, de semmiképpen nem jártam rosszabbul. Ott lenni vele, vágyakozni, és tudni, hogy neki nem kellek, igazi kínszenvedés volt.


Mindezt csak azért mondom, hogy tudd, hogy igazából nem sokat kockáztatsz. Azt is vésd a fejedbe, hogy nem megy egyik napról a másikra. Ha holnaptól bomba nő vagy, akkor se lesz holnapután a tiéd ő.

2013. szept. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!