Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet kikerülni a kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet kikerülni a kapcsolatban a kisebb vitákat?

Figyelt kérdés
Párom most került el tőlem messzire dolgozni, hét közben beszélünk msnen, de hétvégén haza szokott jönni. Csak az a baj hogy mióta elment, más lett (eddig együtt laktunk szinte). Rossz érzés nekem hogy alig vagyok jelen az életében, és minden apróságon összeveszünk. Ettől meg még jobban távolodik tőlem...:S Hogy küzdjem le a félelmet hogy elvesztem? Tudom ha vitázok vele, még szarabb lesz a helyzet. De ha valami olyat látok ami nem tetszik, és mostanában sok ilyen van, akkor szóvá teszem. És összeveszünk. Mit lehet tenni ilyenkor? Egy hónapot kéne kihúzni csak, szeptembertől mennék utána. 20/L
2012. júl. 31. 12:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Beszélgessetek, legyél kompromisszumképesebb, és ne tegyél minden szarságot szóvá neki, ami neked nem tetszik.

Ha heti 2 napot találkoztok, akkor ne a kritizálás, meg a nem tetszés legyen, hanem hogy végre együtt lehettek.

Az ő fejében annyi lesz csak, hogy "minek menjek haza, csak a veszekedés van állandóan". Legyél türelmesebb, és ne hisztizz annyit.


28/n

2012. júl. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!