Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti összejönnétek egy félvér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek egy félvér lánnyal?

Figyelt kérdés

van egy ismerősöm, akinek az apja afrikai, az anyja meg magyar. Kicsit duci ugyan, de nagyon formás

okos, főiskolára jár, mellette dolgozik szóval érdekel

de félek, hogy mit szólna a környezetem ...



2013. okt. 2. 17:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
-_- Szard le a környezeted.
2013. okt. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Lina93 ***** válasza:

Sose az érdekeljen, hogy a környezeted mit szól, ha neked tetszik, ha te úgy érzed, hogy neked ő kell, akkor hajrá.

Ha össze is jön a dolog, ne érdekeljen már, hogy mások mit mondanak, sőt.. küldd el őket a francba!

Te is ember vagy, neked is van saját véleményed, vágyaid...

Szerintem gyere vele össze nyugodtan, ha úgy érzed.

2013. okt. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna a tény, hogy "félvér", viszont jó eséllyel nem vonzódnék hozzá. Eddig legalábbis így volt.

A helyedben viszont nem tenném, mivel te az alapján kezdenél kapcsolatot, hogy mit gondol rólad miatta a környezeted.

2013. okt. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát ha ekkora büdös tapló vagy, hogy az alapján döntesz, hogy mit szól majd a környezeted, akkor inkább kíméld meg azt a lányt magadtól.
2013. okt. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

félvér punci sose rossz!

ha meg másokra figyelsz, az annyit tesz, hogy folyton csak magadra gondolsz. azon jár a fejed, hogy TÉGED hogyan láthat a környezeted. nem szabad! tojd le mások véleményét. ha NEKED úgy jó ahogy NEKED tetszik, akkor csináld úgy. és ne gondolj más emberekre, akik elítélik. egyébként is, aki ezt a félvér dolgot elítéli az gonosz ember! az olyanoknak ne adja véleményére!

2013. okt. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nekem bejön akkor miért ne jöjjek össze vele? Az pedig hogy ki mit gondol vagy mond teljesen mellékes. Saját tapasztalat hogy a többi ember feleannyira se törődik azzal TE mit gondolsz róluk mint amennyit te foglalkozol az ő véleményükkel. Igen, meg fognak szólni, igen ki fognak beszélni a hátad mögött de azzal sose fognak törődni hogy mi tenne boldoggá téged. Nem te érdekled őket csak az hogy megszóljanak valakit valamiért hogy addig se kelljen a saját szánalmas életükkel szembenézniük.
2013. okt. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Sárvérűeket nem szeretem, így hát nem.
2013. okt. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Naná! Össze!
2013. okt. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,okos leszek és szeretni fogoom őt.
2013. okt. 2. 18:53
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Na végre. :D
2013. okt. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!