Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti összejönnétek azzal az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek azzal az emberrel, aki megcsalta veletek a párját, és utána értetek hagyta el?

Figyelt kérdés

ha igen, miért?

ha nem, miért?

kort és nemet is, légyszi :)


2013. szept. 30. 21:40
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Én eleve nem vennék részt más megcsalásában...
2013. szept. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

igen, mert miért nem

kor

2013. szept. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Lina93 ***** válasza:
77%

Nem, mert akkor azon gondolkodnék folyamatosan, hogy ha azt a másikat elhagyta csak így, akkor valószínű, hogy velem is megtehetné, nem érezném magam kivételnek.

De ez nem történhet meg,mert nálam nem volt divat foglalt srácokkal kezdeni, meg egyébként is van barátom.

20/L

2013. szept. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nen,mert nem.
2013. szept. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha vele is megtette, akkor veled miért ne tenné?
2013. szept. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
Én hagytam el más miatt a páromat,de hogy összejönnének-e így valakivel,hát nem tudom.Nem vagyok az a típus,aki széttúrjon egy kapcsolatot.Függetlenül attól,hogy az működik vagy sem.Szerencsére ilyen helyzetben nem voltam,és remélem nem is leszek.Ha miattam hagyná el,akkor az is bennem lenne,hogy le sem zárta rendesen,mert egyből velem jött össze.Teljesen zavaros lenne az egész történet emiatt.
2013. szept. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nem, soha
2013. szept. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
49%

Nem, nem jönnék össze egy féreggel.

22L

2013. szept. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 viktor123456 ***** válasza:
100%

Nem értem. Most aki azt válaszolta, hogy NEM az nem jönne össze azzala szeretőjével, akit sikerült elszeretnie mástól? Mert ez volt akérdés, csak másképp?


Én igen, összejönnék vele. Nem azt nézném, mielőtt összejönnék valakivel, hogy szerintem miért nincs értelme. Belevágnék és majd lesz ami lesz, addig is jól fogok szórakozni.:-)


Pláne, ha arról vanszó, hogy egy nőt kaptam meg, aki másé, és akit akartam. :-)

2013. okt. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!