Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti összejönnétek egy olyan pasival, aki iszonyú helyes, de gyerekes?

Figyelt kérdés

2013. szept. 30. 14:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Tök mind1 milyen helyes, nem gyerekes fiúcskát szeretnék.
2013. szept. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem férfi kell, nem egy kisfiú. :)
2013. szept. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%
Igen ^^
2013. szept. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
63%
Meg mindig jobb mint aki ertelmes, de nem helyes. Neked meg van eselyed azzal, hogy felnossz. Aki NEM nez jol ki annak ugyis mind1 mi van belul, csak akkor szamit a belso, ha jol nezel ki, de van akinek csak onmagaban a jo kinezet is "eleg". Le leszek pontozva de sajnos ez van!
2013. szept. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
igen
2013. szept. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

4.

Meglepő, hogy öltözködéssel, fodrásszal mi minden elérhető. Meg fogyókúra, ilyesmi.

Így egy kevésbé jó külsejű figura is lehet kívülről is vonzó. szóval én továbbra is azt mondom. Akivel van közös pont, lehet mit csinálni együtt, nem csak nézegetni akkor érdemes a kapcsolatra. Aki szép, de azon kívül hogy megdugjam másra használhatatlan akkor az nem kell. Max megdugom. :)

2013. szept. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Sztem jobb az ha valaki rendesen tud kezelni minden párkapcsolati dolgot és harmónikus vele az élet, mint ha csak helyes. A gyerekes emberek mellett nehéz az élet, alapvető hogy szőnyeg alá söprik a problémákat és sokszor csak magukra gondolnak.. ezeken nem sokat segít a jó küllem. Aki azt mondja igen, az szerintem még nem volt együtt egyáltalán gyerekes férfival, vagy pedig 14 éves.
2013. szept. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ezt a gyerekes viselkedést ilyen 25 éves vagy akkörüli korosztályra értem. Hiszti, ha nincs igaza, semmi nem jó neki, de ha ő mozdítja a kisujját akkor az már vegyük megváltásnak, hímsoviniszta, stb. De, elmondhatjuk hogy jól néz ki.
2013. szept. 30. 14:41
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Volt benne tapasztalatom.Nagyon jól nézett ki a srác,de a viselkedése miatt ez kevés volt.Fárasztó egy ilyen ember nagyon.Nem ért meg dolgokat,dacol,dúl-fúl.
2013. szept. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
én összejönnék magammal :/
2013. szept. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!