Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 30 éve feletti férfiak vélemén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éve feletti férfiak véleménye erről! Nálatok miben nyilvánul meg, ha szerelmesek vagytok? 27/N

Figyelt kérdés
Van különbség nálatok ha szerelmesek vagytok vagy ha "csak" szerettek valakit? Lehet, hogy fura kérdés, de néha nem tudom eldönteni hogy a párom szerelmes-e, egyszerűen nem tudom miben nyilvánul meg nála.

2013. okt. 5. 12:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A szeretet a szerelem és az erotikus vágy valamilyen arányú és intenzítású keveréke az az érzés, ami egy férfi és egy nő között létezik. Összefoglaló néven szerelemnek hívjuk, ha erősebb érzés az átlagosnál.De mértéke egy 100-as skálán az 1 és a 100 között bárhol lehet. az alig érzek melegséget, ha rágondolok-tól az elönt a forróságig sokféle lehet.

Én amikor igazán szerelmes vagyok a szerelmem nevével fekszem és kelek. Szinte könnybelábad a szemem az elérzékenyüléstől, ha csak rágondolok. És nagyon kevés dolog van az életben, amit nem tennék meg szívesen, ha azt gondolnám, hogy azzal neki jót teszek.

Hát válogasd ki! veszel-e észre ilyen jeleket?

2013. okt. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azért elég könnyű arra rájönni, hogy szerelmes -e

Ha voltál az akkor tudnod kéne.

2013. okt. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!