Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Titeket zavar ha 1 héten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavar ha 1 héten kevésszer látjátok a párotokat?

Figyelt kérdés

19F vagyok(Ő 19L), már második hete nem látom a sulija miatt...

Vagy otthon tanul, vagy éppen most is barátnője szalagtűzőjén volt egész este.

Szeretjük egymást, de kicsit zavar hogy minimális esély van arra hogy találkozhassunk. Egy városban lakunk és nem is olyan messze egymástól pedig.

Nemsoká jön az őszi szünet, de mondta hogy 5 napig itthon sem lesz, biztos mennek valahova, vagy rokonokhoz, nem tudom...

Nálatok is előfordul ilyen? Ez ronthatja a kapcsolatokat?



2013. okt. 6. 20:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egyik haverom kábé 4 hete nem látta a barátnőjét. Kissé nehezen viseli szegény, de meg tudom érteni. Tapasztalataim szerint határozottan rontja, bár igaz itt 4 hétről van szó, nálad meg csak 2-ről...
2013. okt. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 liza6789 ***** válasza:
hát nálunk is előfordul sajnos ... :(( engem ez eléggé zavar
2013. okt. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Lemaradt: Hasonló indokok miatt nem látta 4 hete
2013. okt. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
de gondolom ez még nem fogja szakításig rontani a helyzetet...
2013. okt. 6. 20:15
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát a haveromék eléggé a szakítás felé sodródnak, szóval szeretnélek megvigasztalni, de nem szeretek hazudni...
2013. okt. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
hát én szakítani azt nem szeretném, de kicsit azért nyugtatónak hangzott hogy ezzel nem vagyok így egyedül
2013. okt. 6. 20:57
 7/11 anonim válasza:
Mi a párommal egy városban lakunk és mi is egy idősek vagyunk a munka miatt csak hétvégén találkozunk bár én szeretnék többet se tiszteletben tartom hogy munka után fáradt és csak aludni akar és már nincs hozzám ereje. Volt hogy ki maradt a hétvége akkor egy két estére meg leptem és nála voltam. Te is meglephetnéd ha közel is lakik akkor simán át mehetsz ott alhatsz vagy csak egy két órát vele töltesz, szerintem ennyi ideje csak lesz rád
2013. okt. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Távkapcsolatban élő emberek a fél karjukat odaadnák, ha kéthetente találkozhatnának a párjukkal. Nem kell ebből olyan nagy ügyet csinálni.
2013. okt. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én ilyenkor tudod mindig elgondolkozok, hogy vajon a másik félnek mennyire fontos ez a kapcsolat.

Pontosan tudom, hogy a szerelem vak, és számomra is iszonyatosan nehéz kilépni egy kapcsolatból, pláne ha szeretem a másikat, de néha muszáj.


Legalább 1 órácskát igazán ráérhetne néha, beülnétek valahova meginni valamit, vagy csak egy kis séta. Neki is kell egy kis kikapcsolódás, biztos nem tanul minden pillanatban


Gondolj bele, neked mi lenne a fontosabb, rokonokhoz mennél az őszi szünetben, vagy a pároddal lennél, akit alig láttál a tanulás miatt?

Én számomra nem is lenne kérdés, hogy a barátnőmet választanám, és nem mennék a rokonokhoz. Örülnék, hogy végre vele tölthetek ennyi idő után egy hetet.

Szerintem te is így lennél ezzel fordított esetben.


Ez azért elgondolkodtató minden esetre...

2013. okt. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Előzőhöz még annyit írnék, hogy egyetem/főiskola mondjuk sokszor tényleg nagyon nehéz, rendben, ezt még itt meg is érteném!

De legalább a szünetet veled tölthetné, ha tényleg fontos vagy a számára

2013. okt. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!