Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egyes rendőrök miért képzelik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes rendőrök miért képzelik azt, hogy minden nő utánuk bomlik?

Figyelt kérdés

Már nem egy helyről hallottam, teljesen különböző forrásokból, hogy (hangsúlyozom!) EGYES rendőrök azt képzelik magukról, hogy az összes nő egyből letolja a bugyiját nekik. Saját tapasztalat is van. Hová ez a nagyképűség? Az rendben van, hogy férfias az egyenruha meg sugall valami szexisséget stb. de visszaélni vele úgymond gáz. Mondjuk ha egyedülálló akkor szíve joga, de sajnos a tapasztalat is azt mutatja, hogy látszólag jó kapcsolatban vagy házasságban élnek....aztán dehogy.

Nem általánosítok, mert nyilván nem mindenki egyforma.



2013. okt. 7. 09:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem meg a pénzes, BMW-s fazonokra buknak a nők, nem a csóringer rendőrökre.


Ahhoz már tényleg nagyon szutyok nőnek kell lenni, h vki ettől induljon be.

2013. okt. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Csak, hogy egyet kiemeljek, ismertem egy rendőr pasit , aki saját bevallása szerint napi szinten rengeteg ajánlatot és telefonszámot kap nőktől.......hát képzelem micsoda "nők" lehetnek...
2013. okt. 7. 10:04
 3/13 anonim ***** válasza:
68%

Ma nincsenek igazi rendőrök. Csak egyenruhás utánzatok. A sógorom is az és Ő sem különb.

Nekem olyan pisis, aki a rendőrségi sapkát hátrafordítva igazoltat az út szélén (találkoztam ilyennel), az nem komoly rend fentartó, hanem egy egyenruhás bohóc.

Azt hiszik nekeik mindent szabad és mindenkit megkapnak.

2013. okt. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
48%
én azt hittem gengszterekre buknak a csajok, nem a zsernyákok. milyen perverz csaj lehet Az aki fakabátokra indul be. xDDDD
2013. okt. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%

Azért, mert jellemzően olyan beállítottságú férfiak mennek rendőrnek, akikben az átlagnál egy kicsit jobban dolgoznak a férfihormonok.


Emiatt magabiztosabb a fellépésük, nagyobb kockázatvállalásra hajlamosak (intézkedésnél mindig van kockázat, nem csak támadástól kell tartani, hanem mondjuk ruházatátvizsgáláskor egy drogos tűjébe is bele lehet nyúlni), génjeik jobban késztetik őket a nők hajtására, jobban igényli szervezetük a fizikai terhelést, ezért gyúrnak, ami szintén csak erősíti pozitív önképüket.


A pszichológia alkalmassági vizsgálatok rendszere is úgy van kialakítva, hogy ilyen embereket keres a rendszerbe. A gond csak az, hogy az ilyen mentalitású emberek, jobban késztetést éreznek az alfa hím szerepre, erősen vonzzák őket a földi javak (nők, autók, ingatlan, nyaralások), ezért kockázat mindig ott van arra is, hogy a túloldalra átkacsintanak.

2013. okt. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
61%

Én nem tudom miért bukik bárki is rájuk. 5.: szerintem nincs igazad, elég sok rendőrt láttam már, de egyiket sem találtam szexinek max átlagosnak, de inkább az alattinak. Nem csak a külsejük nem tetszik, a legtöbb rendőr nagyon buta (persze tisztelet a nagyon kevés kivételnek).

Ma már nem arról szól a munkájuk, h fent tartsák a rendet, hanem h büntessenek. Amikor betörés, van vagy rablás nem nagyon erőltetik meg magukat, h megtalálják a tettest. Inkább a gyors és látványos munkákat szeretik, mint a gyorshajtásos, vagy tilosban parkolásos ügyek.

Nem is értem mire ilyen nagyképűek, szerintem rendőrnek lenni nem egy olyan dolog, amire büszkének kellene lenni, nem olyan, mint tűzoltónak, vagy orvosnak, mentősnek lenni, ők tényleg életeket mentenek..

2013. okt. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%

A közlekedés biztonsága szerintem igen jelentős társadalmi érdek, a közlekedési rendőrök feladata, hogy a jogkövető magatartást az állampolgárokból kikényszerítse, ez pedig csak úgy lehetséges ha a szabályszegések elkövetéséért keményen fizetni kell.


2012-ben 113 emberölés volt, közúti balesetben 589-en haltak meg. (2001-ben még 1239 ember halt meg közúti balesetben!)

2013. okt. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
lehet így akarják megúszni a büntetőeljárásokat :D
2013. okt. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Azért,mert 2 pisztoly van náluk és azt hiszik övék a hatalom! :D
2013. okt. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Húha... Te biztos zsaru vagy, vagy vmi "önkéntes rendőr"

Én nem mondtam, h nem fontos, h betartsuk a szabályokat, de ők túlzásba viszik, és nem azért foglalkoznak ezzel, mert annyira aggódnának az emberekért, hanem mert jó sok pénzt zsebelhetnek be így, mert ugyebár egy kis kenőpénzt nem utasítanak vissza.. Viszont ha egy olyan feladatuk van, amivel dolgozni is kéne, pl egy betörés, akkor már nem olyan fontos a biztonság. Sajnos, többször is volt "szerencsém" látni, h hogyan nyomoznak egy betörésnél és mondanom sem kell, h egyik esetben sem lett meg a tettes, még akkor sem, ha egyértelmű jelek utaltak az elkövetőre.

2013. okt. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!