Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem hoznak törvényt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hoznak törvényt a fiatal ribancok ellen?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez nem egy egzakt dolog, de milyen felnőtt lesz azokból, akik buliból minden hétvégén mással kullantják meg magukat? És az egész Nyugatról jön, nem maguk találták ki... nem tom, hogy mit lehetne tenni, tudom, h hülyén hangzik, de szerintem jobban kéne nevelni az embereket! Mindenki csak papol de senki nem csinál semmit, közben midnenkit mindenhova beengednek, meg alapból az egész fiatalságnak nagy álatlánosságban olyan hülye világszemlélete van, hogy az hihetetlen. Miért nem tesz ez ellen senki?

Ja és mielőtt még jönnétek, hogy vén csont, ne mai fiatalokozzál, 17 éves fiú vagyok.


2010. márc. 13. 12:41
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
75%
Mert az állam az ostobenkó k.rvákból profitál. Elég hosszú lenne kifejteni, de hidd el, hogy így van.
2010. márc. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
61%
szerinted mit lehetne ez ellen tenni? komolyan, mondj valami konkrét dolgot, milyen törvényt? szerintem mindenki foglalkozzon saját magával. nyugi majd meglesz a böjtje annak ahogy élnek. meg arra is kíváncsi leszek hogy te hogy fogod megakadályozni hogy a gyereked megcsinálja ugyanezeket, hogyan fogod nevelni.. 21L
2010. márc. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
46%
Mert sajna övéké a világ.
2010. márc. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
43%
Ugyanúgy büntetni kéne őket,mint a prostikat!
2010. márc. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
61%
SEMMIT SAJNOS! :-( EZ MA A DIVAT!!! :-( 20/L
2010. márc. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
89%
Mert nem állíthatsz minden ember mellé rendőrt. Hogy tartóztatnád le. Rárontasz minden lakásra, hátha itt izél egy fiatal csajszi? A prostikkal sem lehet mit kezdeni. Az meg a másik, hogy miért csak a lányok zavarnak? És a fiatal fiúkat miért nem bűntetnéd?
2010. márc. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem itt nem is a lányokkal van ám a gond. Szóval ribancok voltak, vannak és lesznek is. De viszont ennyi homár, metroszexuális divatbu.i fiú még nem volt. Én visszavezetném a katonaságot, aztán majd ott megtanulnák hogy van a Lady Gagán meg a hajvasalónál fontosabb dolog is. Szerintem az a gusztustalan, hogy a fiúk kezdenek úgy viselkedni, de szó szerint mint a ribancok. Szóval szerintem a lányokkal nem sok mindent, de a fiúkkal annál többet lehetne kezdeni.

19/F

2010. márc. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
100%

A katonaság régen is 1 év ökörködés volt. Csomó részeges tiszt stb. Nem hinném, hogy változtatna már egy 18+ éves emberen.

Inkább nevelni kéne azokat a porontyokat.

2010. márc. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
92%
Egerben lakom. Itt már hoztak rendeletet, úgymond ellenük. 10 óra után nem tartózkodhat 16 év alatti gyerek a városban szülői felügyelet nélkül.
2010. márc. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
59%
Talán azért, mert rohadtul az ő döntése, hogy kivel fekszik le, és azt csinál, amit akar. Oké, neked ez nem tetszik. És? Neked mi ezzel a problémád? Te jól érzed magadat így, ők meg jól érzik magukat úgy. Valahogy nem sikerült felfogni, hogy milyen oka van valakinek ezen vergődni, maikor az égvilágon semmi köze hozzá, és semmilyen hatással nincs az ő életére.
2010. márc. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!