Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A korkülönbségről adnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A korkülönbségről adnátok egy kis tanácsot, lent bővebb?

Figyelt kérdés
Szóval,van egy lány most töltötte be a 18.évet,én 13 éves vagyok,nagyon messze lakik,(250 km) és kb.5 hete már irogatjuk egymásnak hogy igy meg ugy szeretlek,stb..már megbeszéltük hogy találkoznunk kéne,csak az én anyukám ezt nem engedi,és mivel szeretem ezt a lányt,ezért minél előbb szeretnék vele találkozni..de nem tudom mi tévő legyek..mert mindenki azt mondja hogy majd később ,5 év mulva akkor már nem számít 5 év..de nem tudok annyit várni..szóval tanácsot szeretnék kérni hogy mit tegyek..mert nagyon szeretnék vele találkozni,meg ő is velem,már beszéltünk,camoztunk is már,és nem hiszem h átverne,nem olyannak ismertem meg..szóval:DD dióhélyban hogyan lágyítsam meg anyám szivét?:DD előre is köszi,sziasztok!:)

2013. okt. 9. 20:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Hát... barátnőm fiával is megesett. És kiderült, hogy a "18 éves lány" valójában egy pedofil pasi. Feljelentés is lett belőle...
2013. okt. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Tudod abban igazad van,hogy 5év múlva nemlenne annyira feltünő a korkülömbség,de sajnos most igen!és megértem anyukádat mivel még csak 13éves vagy!félt téged és ez vátozni szerintem nemfog!ne siess a találkozással az idő mindent megold! :)
2013. okt. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
viszont ha nem kamu, akkor jól tolod 13 évesen :)
2013. okt. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
htt szerintem biztos hogy nem pedofil,mivel 1.az hogy egy csomó kép van a kiskoráról,láttam skype-n is,camba stb..szóval engem meggyőzött,igazából szerintem ő egy nagyon csinos,szép,okos és sportos lány,szóval az én elvárásaimnak pont megfelel,mert már mind a ketten elképzeltük már a jövőnket is meg minden ilyen:DDD leirtam minden rossz tulajdonságomat és neki akkor is kellek,szóval nagyon aranyos meg minden,amugy most lett tegnap 18 éves,és valami különlegességet szerettem volna a 18.születésnapjára ,a találkozásra gondoltam,csak ugye nem megoldható,persze valamit kitaláltam,nagyon örült is neki meg minden:)
2013. okt. 9. 20:13
 5/21 anonim ***** válasza:
Ó, ha tudnád, mennyire könnyű felépíteni egy virtuális személyiséget, kiskori képekkel! Meg a kamozás is megoldható, sőt, hát arra megy ki a játék!
2013. okt. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
És most őszintén, egy mindenben tökéletes 18 éves lány miért kezd 13 évessel? Komolyan érdekelne, hogy szerinted mi lehet az indoka!
2013. okt. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
szóval szerinted kamu? vagy csak én vagyok ennyire kicsi még ehhez?nemtudom,lehet tényleg várni kéne vele,vagy nem tudom,de olyan szép selymes lány hangja van,nem ilyen meg hack-elt,nemtudom,nagyon remélem hogy tényleg nem pedofil,de ugye ő sportol,és pl minden hétenvégén van versenyük és azokról is vannak képek ,meg minden ,nemtudom..
2013. okt. 9. 20:18
 8/21 A kérdező kommentje:
én is pont ezen gondolkodtam pont ma...és azt mondta hogy valami megfogta bennem,meg ő szerinte,én 13 évesen pl éretteben írok vagy ilyesmi,szóval ő okos meg aranyos meg minden,csak még olyan kislányos.
2013. okt. 9. 20:19
 9/21 anonim ***** válasza:
Hát öcskös,ha neked 13 évesen sikerül összejönnöd egy 18 éves lánnyal,én esküszöm felkötöm magam. Nekem 20 évesen nem volt még barátnőm,neked meg már 13 évesen sikerül.
2013. okt. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom hogy összejöttünk,de nem is vagyunk barátok egyezünk meg annyiban:3
2013. okt. 9. 20:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!