Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A volt barátomnak új barátnője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátomnak új barátnője van. Mit tegyek, hogy kevésbé fájjon?

Figyelt kérdés
Nemrég szakítottunk a barátommal, 2 hónapja. Jelenleg új barátnője van (ma jöttek hivatalosan össze). Nagyon összetörtnek érzem magam most, sajnos ez alatt a két hónap alatt sem tudtam rajta túllépni, nekem ő volt az első szerelmem. Egy iskolába járunk, úgyhogy mostantól mindennap kénytelen leszek őket nézni, ma is épp hogy betudtam futni a mosdóba mielőtt elsírtam volna magam. Nagyon fáj, folyton azt kérdezgetem magamtól, mi van abban a lányban ami bennem kevésbé volt... A hétvégémet feltehőteleg a sírással fogom tölteni, de valahogy szeretném túlélni ezt a tanévet... Van valami ötletetek, hogy mivel lehetne enyhíteni ezt a fájdalmat?

2013. okt. 11. 15:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szedj össze valakit.
2013. okt. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
56%

*Van valami ötletetek, hogy mivel lehetne enyhíteni ezt a fájdalmat?


Sok alvás, sok film, sok forró tea, bevackolódva, és zsepi.

2-3 nap, és ha nem is nagyon, de picit jobban leszel..


Kerüld ki őket. Ne lássanak téged. Attól hogy ez történt, még simán ki lehet egy suliba kerülni a másikat, és készülj a jövődre:)

2013. okt. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ma egy barátnőm próbált vele beszélni és mondta neki hogy sírtam miatta... Így elég kínosnak érezném ha összefutnék vele...
2013. okt. 11. 15:52
 4/18 anonim ***** válasza:

*Az a baj, hogy ma egy barátnőm próbált vele beszélni


Te ezt miért engeded egyáltalán meg? Hiszen saját magad járatod le ezzel...

Teljesen átlátszó..

2013. okt. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Szedj fel egy pasit, ne legyél már szánalmas!
2013. okt. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Úgy érzem senkivel mással nem tudnék, még csak csókolózni se rajta kívül...
2013. okt. 11. 15:55
 7/18 anonim ***** válasza:

Most így érzed,és még egy ideig fogod is. Az idő megoldja..A végén már abszolút nem fog érdekelni. Tudom,hogy nehéz,de így lesz.:)

Addig foglald le magad,filmezz,halgass zenét,legyél sokat a barátaiddal.

2013. okt. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy mindennap látnom kell... főleg most...
2013. okt. 11. 16:20
 9/18 anonim ***** válasza:
A Bridget Jones, és a Forrest Gump tökéletes filmválasztás szerintem ezekre a helyzetekre:D
2013. okt. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Belenézek majd,köszönöm(:
2013. okt. 11. 16:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!