Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomnak van egy gyönyörű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak van egy gyönyörű barátnője Mutatta valamelyik nap róla képet és emlékeztem rá hogy valahol. Tegnap láttam ezt a csajt az ócsai úton. Hogy mondjam el a barátomnak hogy Prostituált a csaj. Hogy válasszam el tőle a csajt?

Figyelt kérdés
2012. nov. 12. 08:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Miért vagy ebben olyan biztos? Szerintem konkrétan ne mond el amit tudsz,hanem csak intsd őt óvatosságra a csajjal kapcsolatban!
2012. nov. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
61%
Én meg meggyőződnék róla, hogy ez a lány tényleg az a lány-e. Mert ha csak feleslegesen kavarod a sz@rt bizonyíték nélkül, akkor érthető okokból megválsz egy baráttól.
2012. nov. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%
Figyeld ki hogy a csaj mikor melózik és egyszer teljesen véletlen lassan autózz el azon a környéken át haveroddal. Ha elmondod neki talán el se hinné, vagy ha számon kéri a csajt letagadhatja, és még veled lenne miatta balhé. A tetten érés a legjobb mód.
2012. nov. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
ezt onnan tudom hogy van egy település Ócsa mellett hogy Bugyi és oda Járok Dolgozni és a munkahelyemre csak úgy tudok menni hogy érinti a Ócsai utat és tegnap láttam kint állni a csajt. Csak innen tudom.
2012. nov. 12. 08:33
 5/16 anonim ***** válasza:
30%
Miért akarsz kavarni? Mert a csaj szebb nálad? Ahhoz sincs semmi közöd, ha prosti. Néha nagyobb szopás, amit te csinálsz a munkahelyeden, mint amit egy útszéli csinál.
2012. nov. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Kicsit zavarosan irtad, hogy merre is láttad a csajt? Melyik településen van ez az ocsai ut? Biztosan azért járt arra, vagy csak esetleg arrafelé lakik? Megkérdezted töle, hogy téged bevállal-e?
2012. nov. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Szerintem valahogy add tudtára, hogy mi a helyzet.

Akár egy erre a célra készített e-mailcímről való levéllel.

2012. nov. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
a csaj vasadon lakik és kötve hiszem hogy hazafelé ment mert reggeli órákban láttam a csajt amikor ki szoktak állni a csajok.
2012. nov. 12. 09:32
 9/16 anonim ***** válasza:

És ha épp buliból ment haza?

Lehet, hogy csak várt valakit, akivel meg volt beszélve, hogy hazaviszi kocsival. Nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni.

Egyébként is, ha tényleg prosti lenne, az is magánügy. Kivéve akkor, ha a párod is hozzá jár, mert abban az esetben tartozik rád is a dolog. Erről megbizonyosodhatsz könnyedén.

Viszont nem ajánlom, hogy a párodnak elmeséld, hogy prosti a csaj, mert abból nem biztos, hogy jól kerülsz ki.

2012. nov. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Probálj meg ne beleavatkozni! Lehet, hogy a barátod a stricije és ö futtatja ill szedi el a pénzét. Ha nem, majd a stricije el fogja választani öket egymástol, ne félj.
2012. nov. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!