Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A szerelem tényleg ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelem tényleg ilyen kegyetlen és fájdalmas?

Figyelt kérdés
Idáig nem nagyon engedtem túl közel magamhoz fiúkat, mert féltem, hogy fájdalmat fognak okozni. Persze, volt már olyan fiú az életembe, akihez vonzódtam, akivel közeli testi-lelki kapcsolatba kerültem, de sose engedtem, hogy teljesen magával ragadjon az érzés. Kivéve pár hete. De már több, mint egy napja nem válaszol az üzeneteimre és nem veszi fel a telefont, pedig biztosan tudom, hogy nála van. Pár napja pedig találkozónkat is lemondta. Miért csinálja ezt? Tényleg jobb, hogy ha nem engedem be a szerelmet az életembe? Vagy mit rontok el?

2013. okt. 11. 20:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Jobb.
2013. okt. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
ilyen
2013. okt. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Jövőhéten már Fluort fogod szeretni.
2013. okt. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

nem jobb.. addig míg szerelmes vagy, nagyon boldog vagy.. lehet hogy aztán elválnak a útjaitok, de ez olyan mint ha nem tanulnál, mert azt mondod, úgy se fogod tudni..

várj egy kicsit, rendezd el a fejedben a gondolatokat, aztán minden rendben lesz

2013. okt. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Milyen jó, hogy van olyan ember aki nem olyan mint aminek hiszik:D és némely "jellemes" egyed a bakiját és a hibáját saját maga lépi meg-mint pl. te itt és most.
2013. okt. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
A szerelem sokszor fájdalmas, de nem lehet befolyásolni. Ha szerelmes leszel, az akkor nem tudsz mit csinálni. De szerintem te nem vagy szerelmes.
2013. okt. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
6 A kérdező nem szerelmes. Azt sem tudja mi az.Csak másol egy másik nőt és az alá próbál ezerrel tenni.
2013. okt. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Utolsó kettő. Ilyen válaszokra, köszönöm szépen, de nincs szükségem. Hat sorból ilyen messzemenő következtetéseket, (pl. hogy nem vagyok szerelmes, azt se tudom, hogy mi az stb.) levonni. Na ehhez nem kicsi ego kell.
2013. okt. 11. 20:44
 9/17 A kérdező kommentje:
Ja és senki alá nem teszek, mind a ketten szabad, független emberek vagyunk.
2013. okt. 11. 20:45
 10/17 BlackSword ***** válasza:
Lehet, de pusztán a következmények miatt kimaradni belőle... Nem éri meg Kimaradni...
2013. okt. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!