Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én érzem úgy, vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem úgy, vagy a szerelem néha tényleg kegyetlen és gonosz tud lenni?

Figyelt kérdés
Úgy értem biztosan van egy szép oldala is (még nem tapasztaltam), de az eddigi tapasztalataim alapján ez egy sötét és gyakran kegyetlen dolog. :P Valahogy néha úgy érzem, hogy az egész tele van korlátozásokkal, meg szigorú követelményekkel amiknek meg kell felelni. Példúl itt van a "Fiú hódít, lány kéreti magát." Ki volt az a b.lfasz, aki megvonta a jogot a lányoktól hogy ők is ugyanúgy válasszanak, mint a fiúk? Persze jelek meg minden, de sztem az esetetk túlnyomó részében nem találnak így egymásra az emberek... De semmi gond, "megvolt a játékosság". És szerintem a mai nők nagyon eltúlozzák a játékosságot, a titokzatosságot, csak azért hogy ők jól érezzék magukat, hogy a fiú kidolgozza a belét és végűl esetleg semmit sem kap, az másodlagos. És szerintem elég bizarr dolog, hogy ha egy fiú azért küld el egy lányt melegebb klímára, mert ó szent egek, lépni merészelt nálam, eddig szerelmes voltam belé de most bizonyította hogy ő egy "r.banc"... Vagy szent egek, ne adj Isten felhívja telefonon a fiút és beszélni szeretne vele, valóban, tényleg "visszataszító" cselekedet a lánytól... Persze sokan élvezik ezeket a szabályokat meg minden, de én valahól úgy érzem, ezek a korlátozások k.rvára nem azért vannak hogy az emberek egymásra találjanak, hanem a játékosság meg egymás dolgának a nehezítése miatt...
2010. júl. 10. 10:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig az igazi szerelemben csak egy szabály van. Szeretni és szeretve lenni feltételek nélkül.
2010. júl. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
üdv a klubban....nekem sincsenek jó tapasztalataim...a szerelem, csak szomorúságot okoz, kell a francnak...tök jól megvagyok nélküle is....
2010. júl. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát nem igazán értem a lényeget de pl mi úgy találtunk a barátnőmmel egymásra hogy kölcsönös volt a szerelem már hamarabb de úgyis lesz valamikor szakítás úgyhogy tök8 igen a szerelem általába gonosz de nem mindig :)
2010. júl. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A szerelem egy irányból nagyon a jó a többiből meg csalódás.. Megcsal a barátnőd/pasid akkor szívösszetörés és még a fejből is nehéz kiverni az együtt töltött jó napokat :S Nincs sok jó oldala.
2010. júl. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A mi szerelmünk nem ismert korlátokat félelmetes volt az,hogy tettünk olyan azonos dolgokat egymás tudta nélkül amit meglepetésnek szántunk a másiknak. És nem is egy volt ilyen és ehhez hasonló. Pedig már rég nem voltunk gyerekek hisz a sajátunk is lassan felnőtt. De a szakítás is viharos volt és az én hibámból. Nem ezt érdemelte a Szerelmem!
2010. júl. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Még annyit,hogy a szerelem csodálatos dolog de a másik oldala nagyon tud fájni.
2010. júl. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én lányként hasonlóképp látom. De ha én kezdeményezek egy pasinál, az nyomulásnak tűnik egyszerre. Ezért inkább én is a fiúkra hagyom a kezdeményezést, úgy legalább biztosabb lehetek a dolgomban. Én akárhányszor kezdeményeztem, soha nem jött össze hosszabb távon. :S Ezek után legyen az ember bátor...
2010. júl. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem a szerelem eléggé szar dolog, sajnos eddig csak rossz tapasztalataim vannak. gyakorlatilag lehetőséget adsz egy másik embernek, hogy fájdalmat okozzon, akarva- akaratlanul. Az teljesen mindegy, hogy direkt vagy nem direkt bánt meg, neked teljesen mindegy, a lényeg, hogy rosszul érzed magad. Én hülyeségnek tartom ezeket az általános szabályokat. Ha két ember szereti egymást akkor nem kellenek szabályok, hogy ki hív kit, mikor és hasonlók...
2010. júl. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!