Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok-nők, milyen módszerekke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok-nők, milyen módszerekkel bizonyosodtok meg arról, hogy párotok nem csal meg, akármilyen szerelmes is belétek?

Figyelt kérdés
Én is nő vagyok és kíváncsi lennék pár tippre.Előre is köszönöm.

2013. okt. 12. 09:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom miért írják ilyen sokan de szerintem egyaltalan nem látszik mindenki viselkedésén! Rengeteg nőt ér váratlanul mert a párja esetleg piszok jó színész.
2013. okt. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Je Veux ***** válasza:
Én nem mondtam, hogy mindenkin látszik.. A páromon látszik, róla beszéltem.
2013. okt. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Miért csalna meg, ha szerelmes beléd? A kettő kizárja egymást ...
2013. okt. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
78%
Jaj de naiv vagy kedves utolsó..
2013. okt. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Szerelemre gondoltam, nem arra, amit sokan szerelemnek vélünk ...
2013. okt. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
64%
Sajnos én is az igazi szerelemről beszélek..nem igazán visszatartó erő.
2013. okt. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
47%

Eddig 3 férfivel volt kapcsolatom (vagyis az egyikkel most is van épp), de mind olyan típusok, akik egyszerűen nem tudnak hazudni. Semilyen apróságban se, mindig egy apró rezdülés, egy rosszul elkapott tekintet, fura hangsúllyal kiejtett mondat elég ahhoz, hogy leleplezzék magukat. És akkor ezek még csak apróságok...szóval egy megcsalás horderejű dolog meg főleg látszódna rajtuk. :)

Egyébként erről nem lehet így száz százalékosan megbizonyosodni, hogy megcsal-e a másik, max azt láthatod, hogy hazudik-e. De sokan ezt elég jól csinálják, pl nekem sokszor voltak ilyen hazudósabb időszakaim, mikor pl csak titokban találkozhattam egy haverommal, mert az akkori barátomat nagyon zavarta (de annak ellenére minden nap megoldottam), és sose volt neki gyanús...most félre ne értsd, erre nem vagyok büszke, de én mindig már hetekre előre felvezettem az akkori kamu programjaimat, már-már én is elhittem, hogy helyette azokat csinálom.

Ezt csak azért írom, mert ha a párodnak hirtelen kezd kialakulni egy "titkos" élete, hirtelen sokfajta új program, amikre egyedül jár, akkor lehet, hogy valójában mást csinál.

Igazából én is csaltam már meg egy korábbi barátom, csók szintjén, bár úgy többször is ugyanazzal a sráccal, és ennek pl eléggé égbekiáltó jelei voltak, furcsálltam is, hogy ez nem volt neki feltűnő... már nem a vele való programjaimat vártam, hanem a másik sráccal, vele már nem voltam olyan lelkes, szex közben is gondolatban máshol jártam, néha már nyűgnek éreztem hallgatni a beszámolóit arról, hogy milyen volt a napja meg hasonlók... de persze itt már ő se figyelt rám igazán, végülis ezért volt pont szükségem másra, és neki ez ezért nem tűnt fel.. de ilyesmikből lehet erre következtetni. Vagy épp az ellenkezője, hirtelen mintabaráttá válik, a lelkiismeretfurdalás miatt, vagy csak szimplán azért, hogy azzal nyugtassa magát, hogy nem is olyan rossz arc ő attól, hogy megcsal, hisz attól még téged is boldoggá tud tenni.

Neked van valami konkrét dolog, ami miatt felmerült benned a kérdés? Mármint gondolom tuti van... ha gondolod írd le privátban...

Most látom, hogy régi kérdés már, de mindegy, ha már megírtam elküldöm. :)

2014. jan. 3. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
17-es. Te egy undorító sunyi alak vagy!
2014. máj. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!