Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan oldjam meg a barátommal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldjam meg a barátommal?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyunk együtt, az utóbbi hetekben kb. heti 5x találkoztunk elég gyakran veszekszünk mert komolyan veszem a dolgokat meg hasonlók. Amikor itt van nálam az is csak olyan 3 óra mert utána megy haza tanulni, meg bandába játszik, tehát elég elfoglalt. Tegnap a fejemhez vágta, hogy állandóan rajta lógok és adjak neki levegőt.. Azt mondja, hogy eddig az összes volt barátnőjei közül engem szeret a legjobban, mert én visszaadom a szeretetet, amit ő ad nekem. Akkor most egyáltalán ne is kérdezzem meg, hogy mikor találkozunk? Mit csináljak? Nekem amikor nincs velem nagyon hiányzik, sajnos nagyon szerelmes lettem belé... Valaki volt már ilyen helyzetben? Ilyenkor mi a legjobb amit tenni lehet? Nem szeretném elveszíteni! :/

2013. okt. 12. 11:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Heti 5-ször? Hát nem csodálom, hogy levegő után kapkod. Szállj le róla egy kicsit, had legyen a barátaival is. Az, hogy nincs minden nap veled, még nem jelenti azt hogy nem szeret. Szerintem nem kellene ennyire ráakaszkodni.
2013. okt. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de eddig nem mondta, hogy baja van ezzel.. a kapcsolatunk elején is sokat voltunk együtt.. és amúgy én nem tudom mivel foglaljam le magam :/
2013. okt. 12. 12:20
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem ez fura. Mi is a férjemmel 4-5 napot voltunk együtt hetente amikor járni kezdtünk. Mi együtt is aludtunk ilyenkor. Még így is hiányoztunk egymásnak mikor nem voltunk együtt a maradék pár napon.


Ne akaszkodj rá. Talán próbálj meg elszakadni tőle. Ne keresd. Érd el hogy hiányozz neki. Várd meg amíg ő keres. Ha hív találkozni, legyen olyan, hogy nem érsz rá!


27/N

2013. okt. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mivel foglald le magad?


Mondjuk olvass. Ha szeretsz játszani, a neten ott a honfoglaló, nagyon jó játék és tanulsz is belőle.


Ha suliba jársz akkor pedig tanulj többet.


27/N voltam

2013. okt. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nagyon kevés könyv van ami leköt, mondjuk ez egy jó ötlet, nem rég kaptam egy angol könyvet ami eddig eléggé tetszett, hmm lehet elolvasom.:D netes játékok már nem foglalnak le.. régebben eléggé úgymond "kocka" voltam, amennyire lehet egy lány.. de amióta ennyit vagyok vele, kinőttem. tanulni pedig 2 óránál többet képtelen vagyok és nincs is rá szükségem, hogy annyit tanuljak. barátnőim is elfoglaltak, az egyik mindig a barátjával van a másik meg edzésre jár harmadik meg nem lakik hozzám olyan közel és szintén a barátjával van állandóan. rajtuk kívül mással nem érzem igazán jól magam :D
2013. okt. 12. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!