Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem rég szakítottunk a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem rég szakítottunk a barátommal és neki már máris van barátnője. Miért? Ez azt jelenti, hogy nem is voltam olyan fontos neki, mint ahogy mondta?

Figyelt kérdés
Fáj, hogy miután szakítottunk 3 hét múlva talált más lányt. Én még most sem tudom elfelejteni őt, bár tudom, hogy nem lett volna értelme tovább folytatni a kapcsolatot, mert ő nagyon sietett házasság, gyerek stb. Én pedig mondtam neki, hogy még tanulok és semmi értelme nem lenne, ha össze házasodnánk, hol laknánk stb.. Ő erősködött és ez nagyon zavart, így szakítottunk. Most pedig olyan váratlanul ért, mikor a barátnőm mondta, hogy látta őt és csajt csókolózni. Tudom hogy el kell felejtenem őt, de még fáj. Állítólag nagyon szeretett, de akkor hogy lehet, hogy már van másik barátnője? Mit tegyek??? Mikor fog ez elmúlni??

2013. okt. 11. 09:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Mit tegyél? Ne fájdítsd a szíved ilyen gondolatokkal. Nem szabad ezzel törődnöd. Egy idő után el fog múlni ez az érzés, csak türelmesen ki kell várnod. Nem feltétlenül jelenti ez a viselkedés az exed részéről azt, hogy nem számított neki a kapcsolatotok, lehet, hogy pont azért van már most mással, mert próbál egy új kapcsolatba menekülni. Hogy túl tegye magát ezen az egészen. Persze én nem tudom, csak találgatni lehet, de hidd el, attól neked nem lesz semmivel sem jobb, hogy ezzel törődsz.
2013. okt. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. okt. 11. 09:40
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez nem jelenti azt hogy nem szeretett téged. Mondjuk ez általános női gondolkodás amit követsz, és ez szinte már természetes.

Ő csak megpróbál minél hamarabb túllépni, illetve nem punnyadni siránkozni meg ilyesmi.

Neked is ezt kéne tenned. Sok sikert.

2013. okt. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Próbálom a gondolataimat elterelni, a barátnőimmel közös programokat szervezünk, de mindig eszembe jut. :(
2013. okt. 11. 09:44
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha találsz mást aki majd leköt akkor nem fog érdekelni.
2013. okt. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha o akar gyereket te nem akkor megis mit varsz?

Szeretett, de ez nem fert bele neki. Gyerek nelkul mi ertelme az egesznek?

2013. okt. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De akarok, de még nem most!Még tanulok, de ő ezt nem értette, ő most akart, még 18 vagyok. Ő meg 23.
2013. okt. 13. 09:45
 8/8 anonim ***** válasza:
Mégis, mit vártál? Hogy a szobája sötét rejtekén megbújva pityereg hetekig? Nem. A pasi megrázza magát, bármennyire fáj is, és továbbmegy.
2013. okt. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!