Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha nagyon szeretem és nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyon szeretem és nincs közös témánk, hogyan tudnék közelebb kerülni hozzá?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom, hogyan bírnék vele beszélgetni, vagy hülyéskedni, vagy akármi...olyan tehetetlennek érzem magam..Van aki azt mondja , mondjam el neki, hogy szerelmes vagyok belé!Mit tegyek? :S 15/L

2013. okt. 12. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért nem kezdeményezett nálad ő? Lehet, hogy nem jössz be neki, vagy csak egyszerűen nem vesz észre téged, mert nem hívod fel magadra a figyelmét. Próbálj olyan szituációkat teremteni, ahol közeledhet hozzád, mosolyogj rá, hívd fel magadra a figyelmet (de ne kihívóan). Vagy ha vannak közös ismerőseitek, akkor megkérheted őket, hogy ismertessenek össze vele, ha esetleg csak látásból ismered őt. Amúgy ha nincs közös témátok, az sajnos nem sok jót jelent a továbbiakra nézve, így nem nagyon tud működni egy kapcsolat.
2013. okt. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mégis mit szeretsz benne, ha semmi közös témátok? Na ne röhögtess már...
2013. okt. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 vakondka ***** válasza:
Esetleg valamilyen rendezvényen, diszkóban, stb mellésodródsz aztán megy magától jó esetben :)
2013. okt. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem tudtok beszélni se meg semmi, akkor hogy lennél belé szerelmes... Ja, tudom, mert olyan "helyes és cuki"...
2013. okt. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jó tanácsokat, és meglepő módon de lenne miről beszélgetnünk...csak úgy érzem nincs meg mindig az alkalom :P
2013. okt. 13. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!