Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm szakítani akar,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm szakítani akar, többször is hazudtam neki! de csak kis dolgokba! és csak azért, hogy megfeleljek neki! azt mondta szánalmas, hogy piti dolgokban is hazudozom mi lenne máskor? Nem tud bennem bízni pedig tudja h mennyire szeretem! Mi legyen?

Figyelt kérdés
szerelmes vagyok belé ezért lettem ilyen 'papucs' h megfeleljek neki! most meg ki akar dobni pedig tudja h így senki nem fogja szeretni! és nem érti meg h csak zért 'füllentek' h jó benyomást keltsek!!
2013. okt. 9. 13:04
 1/8 anonim ***** válasza:

I know that feel bro.. :D


Bennem se bízott meg a volt barátnőm, pedig pont mégcsak nem is hazudtam neki. Dobd a csajt, nem szeret téged és az apró füllentések amiket elkövettél, neki jó kifogás, ürügy lesz, hogy miért hidegült el tőled. (Sose fogja beismerni hogy már nem szeret téged)

2013. okt. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, de tudom,hogy szeret :/
2013. okt. 9. 13:11
 3/8 anonim ***** válasza:

1. ne akarj soha senkinek se megfelelni

2. Mindig önmagad legyél! Magadat add!

3. Ha a barátnődnek vmi nem tetszik és megmondja akkor tudsz változtatni dolgokon.

Szerintem ne hazudj neki, igaza van. Én sem tudnék megbízni benned. Mondd el neki, h megakartál neki felelni ezért hazudtál dolgokban és ígérd meg neki, hogy most már őszinte leszel vele és magadat adod.

2013. okt. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
mondtam neki, csak sajnos nem egyszeri eset volt :/ csak eddig nem akart szakítani, tudom hogy emiatt tényleg változok de nem hiszi el :(
2013. okt. 9. 13:15
 5/8 A kérdező kommentje:
azt mondta,hogy nem tartom őt annyira,hogy semmiségekben őszinte legyek hozzá és rossz neki hogy ennyire tartok tőle :(
2013. okt. 9. 13:15
 6/8 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem, ha valaki már kis dolgokban is füllent. Ha valami nagyot hazudik, az se jó, de ott nagyjából értem, hogy mi lehetett a célja. De kis dolgokban? Ettől az az érzésem, hogy nem bízhatok meg benne, és hogy ő sem bízik bennem, ha még alap dolgokat sem mer nekem elmondani, azaz egy komolyabb problémát biztos nem tudnánk megbeszélni, megoldani.
2013. okt. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ugyanezt mondta :( mit tegyek??
2013. okt. 9. 13:19
 8/8 anonim ***** válasza:

Beszélj vele még egyszer. Mondd el neki, hogy miben, miért füllentettél. Kérd meg, hogy kezdjetek tiszta lappal, mert már te is látod, hogy ezeknek a füllentéseknek semmi értelme nem volt, sőt csak rontottak a helyzeten.

Utána pedig tényleg tartsd magad ahhoz, hogy ne csinálsz többet ilyet. Ha szeret és látja, hogy változattál ebben, akkor biztosan minden rendben lesz.

2013. okt. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!