Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan érhetném el, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érhetném el, hogy adjon még egy esélyt?

Figyelt kérdés

Kb másfél éve randiztam egy lánnyal. Ő szerelmes lett belém és komoly kapcsolatot akart, én viszont nem szerettem meg és nem akartam becsapni, így otthagytam. 1 évig nem beszéltünk, nem láttuk egymást. Pár hónapja véletlen összefutottunk és azóta találkozgatunk megint, de csak mint barátok. Most viszont én lettem szerelmes belé, de nagyon. Ő viszont hallani sem akar arról, hogy újra legyen köztünk valami. Állítólag nagy fájdalmat okoztam neki anno, nehezen tette túl magát rajtam. Nem bízik bennem és nem hisz abban, hogy ugyan abba a fiúba szerelmes tud lenni még1x. Úgy érzem életem legnagyobb hibáját követtem el, mikor otthagytam. Tudnátok tanácsot adni mit tehetnék? Legyek a barátja és próbálkozzak, vagy zárjam ki az életemből? Az a baj, hogy ő nagyon szeretne a barátom lenni és én nem akarom megint megbántani. Ez a helyzet nekem viszont elviselhetetlen. Nekem ő nem barátnak kell. Valami ötlet?

23/F



2013. okt. 14. 09:07
 1/3 anonim ***** válasza:
késő bánat....
2013. okt. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
nehéz ügy.találkozgass vele barátként,aztán talán kialakul részéről is valami,türelmes legyél,ha erőlteted a kapcsolatot,annál inkább ellenezni fogja.
2013. okt. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem legyél úriember és tartsd tiszteletben az ő akaratát. Mivel ez már nem az a szakasz, amikor az jön be, ha genyózol (bár persze még ilyenkor is lehet, >:) de azt már nagyon okosba érdemes csak) Szóval, az állás most úgy fest, hogy neked kell ugye elvileg törleszteni, persze nem a végtelenségig, mert, ha papucsot akar, vegyen magának. Szerintem most vegyél erőt magadon és állj rendelkezésre mint barát (ez a bemondás, mint az ultiban a játék meg más lesz :D). Ha elkezd neked fiúkról mesélni vagy ilyesmi, mintha az egy barinője lennél, mutass figyelmet persze, de ne mindig, váratlan időközönként egy két cinikus megjegyzés beküldése érdekessé tehet újból. Az a tapasztalatom, hogy érdemes egy picit játszani a lányok érzéseivel (nem visszaélni vele, az nagyon más). Mivel ők is ezt teszik, csak ők angyalka fejjel :)
2013. okt. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!