Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítsak vele vagy adjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vele vagy adjak neki még egy esélyt?

Figyelt kérdés
Sziasztok én egy lány vagyok. A korom nem publikus. A barátommal ma beszéltük meg hogy elmegyünk sétálni már 2 napja járunk, én kicsit késtem mert még átöltöztem fogat mostam ilyenek. de max fél órát. Ő meg ezért pofán vágott mert késtem. Szerintetek mit csináljak? tudom hogy furcsa és hogy mindenki válasza az lesz hogy szakítsak vele, de eddig nagyon rendes embernek tűnt.. :(( most meg könyörög hogy bocsássak meg neki. Lehet hogy szakítanom kéne , de szeretem..

#barát #felpofozott
2013. okt. 9. 17:10
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*2 hónapja
2013. okt. 9. 17:12
 2/13 anonim ***** válasza:

2 nap után ez nem kérdés

a közelébe se menj, rendesnek tűnt, de nem az

2013. okt. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szakíts. Az agresszorok mindig bocsánatot kérnek a verés után, ez ne legyen szempont.

De te is tanuld meg tiszteletben tartani mások idejét, ettől függetlenül.

2013. okt. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

"ezért pofán vágott"

Azért mert késtél? :O

Nem normális az ember...

Ha ezért "pofán" vágott akkor ez nekem valahogy nem hihető:

"nagyon rendes embernek tűnt"

2013. okt. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem 2 napja , két hónapja...:)Igen ezért se értettem hogy most mivan, mert tényleg nagyon kedves embernek tűnt , mindig hozott nekem valamit szeretgetett, megmasszírozott , mindig nagyon kedves volt velem.. ezért nem értem.
2013. okt. 9. 17:16
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem maradj vele és ne késs többet.
2013. okt. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
felejtős pasas... Én is késős vagyok, de sosem vágtak még ezért pofán. Gondold el, mit csinál majd, ha esetleg nagyobb ,,hibát" követsz el?! pf..
2013. okt. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Adj neki egy esélyt, ha bejönnek az agresszív pasik.
2013. okt. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Lehet hogy igazatok van..:/
2013. okt. 9. 17:19
 10/13 anonim ***** válasza:
Én is szoktam késni és a párom sose csinált még hasonlót sem....ez azért nagyon durva...mi lesz ha felhív és nem veszed fel a telefont,mert nem hallod hogy csörög? felidegesíti magát és elmegy hozzád,hogy jól megverjen? Ha egyszer megtörténik akkor hidd el bármennyire esdeklik is megfog történni máskor is...jobb még az ilyennek az elején véget vetni..
2013. okt. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!