Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hány esélyt lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hány esélyt lehet adni egy kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

Több min 5 éve vagyunk együtt a párommal, de nagyon nehéz mert csak hétvégén láthatjuk egymást. Sok mindent kellett már így kibírnunk, sok dolgot kellett elfogadnom, hogy miért nem lehet (pl miért nem költözik fel hozzám). A sok elutasításból és a "miért nem értem meg?"-ekből már kezd nekem egy kicsit elegem lenni. Én is sokszor csinálok hülyeségeket, túl reagálok dolgokat, de én csak szeretném ha közelebb kerülnénk végre egymáshoz és lennének terveink. Én nagyon szeretem a párom, és szerintem ő is szeret, csak nem tudom mennyire érdemes egymást húzni, ha már nem működik úgy a kapcsolatunk, ahogy szeretném.

Meddig lehet bízni benne, hogy érdemes még újrakezdeni és nem feladni?


2013. szept. 16. 16:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha megszámolod pontosan, hány esélyt adtál már, akkor válaszolok.
2013. szept. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Egyszer volt egy hasonló mélypont, akkor szünetet kértem tőle, de nagyon hiányzott és ismét összejöttünk. Ez az 1. Emellett egyéb dolgokat is el kellett fogadnom, hogy miért nem költözik fel hozzám, kb 2szer lett volna alkalom, de elismerem, voltak egyéb okok is, amiért nem tehet, de azért rosszul esett. Most ismét mélyponton vagyunk, nem érzem hogy merre tartunk, így ez a 3.

Elhagyni nem akarom, mert nagyon szeretem, de újabb szünetekben sem nagyon hiszek...

2013. szept. 16. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!