Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kellene tennem? Hogy viselkedjek? Nekem kell "pitiznem"?

Figyelt kérdés
A következő a helyzet. A párommal 1 éve és majdnem két hónapja vagyunk együtt, most szeptemberben kezdte az egyetemet Budapesten, így 200kmre vagyunk egymástól. Péntektől-hétfő reggelig vagyunk együtt. Az igazság az , hogy tisztában vagyok azzal, hogy szeret és én is őt. Ennek ellenére most a múlt hét óta sokat vitatkozunk, természetesen a semmin. a legpitiánerebb vitákból óriásit csapunk, és nehéz megbeszélni. A mostani vita az volt, hogy elment egy másik városba a barátjához tegnap, ma este megy haza, és biciliznek szinte egész nap (BMX) . beteg vagyok, felvagyok fázva elég rendesen, és ma az orvost jártuk egész délelőtt.Ő 10kor kelt fel, de csak negyed 1 körül hívott.Nem vagyok annyira a halálomon, de ő ezt nem tudhatta, úgy ahogy azt sem, hogy van e bármi komoly baj a vesémmel, vagy bármivel. Ő 10kor kelt fel, de csak negyed 1 körül hívott. Elmondtam neki telefonba, hogy fordított esetben én nagyon aggódtam volna, még akkoris ha nem a halálán van, de biztos első dolgom lett hívni. Ő ezt úgy fogta fel, hogy azt érzékeltetem vele, hogy én vagyok a király, ő meg a rossz . Pedig csak annyit akartam , hogy legyen tisztában vele, hogy rosszul esett. Aztán miután 20 percen keresztül csak a saját igazunkat fújtuk, rájöttem hogy csak úgy tehetünk pontot a végére, ha azt mondom :"tudod mit?! mindkettőnknek igaza van. te így látod, én pedig máshogy. egyezzünk meg ebben. " aztán átmentem kicsit enyhébbe, és mondtam nevetve, hogy "szörnyűek vagyunk" erre annyi volt a válasz semmitmondó hangon, hogy "ja" majd annyi, hogy délután hívlak, szia szeretlek. akaratlanul is elsírtam magam miután letettük, mert úgy éreztem akármennyire is rossz vagyok, vagy "hisztis" , nem így kellett volna megoldania. Szerintetek én reagálom túl,vagy valamennyire igazam van? Ha délután hív hogy viselkedjek?

2013. okt. 15. 14:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Viselkedj természetesen.

Bármi is történt, az a múltban történt!Viszont neked, a jelenben kell őrá reagálnod.A múltban történtektől teljesen függetlenül.

Az jó, hogy észrevetted az önsajnálatodat.

Ne tedd ennyire függővé magadat tőle!Élvezd az egyedüllétedet jobban, törekedj erre.

Ha tényleg fontos vagy neki, akkor érdekli mi van veled, hogy jól vagy e!

Lehet, hogy igazad van részben.

De a lényeg az, hogy el nem várhatod, hogy szeressen téged és figyeljen rád.Mert ez vagy megy magától, vagy nem megy.Nem kell pitizned!

Annyit tehetsz ha felhív, hogy a múlttól függetlenül reagálsz őrá.

Ha szereted, akkor mindig önmagadat fogod hibáztatni, mert nem akartad megbántani.

Viszont ha ő is szeret téged, akkor lehet elmondja a véleményét de neked is igazat fog adni.

Maradj nyitott új kapcsolatra is!Szabad vagy és nem függhetsz senkitől sem!

Nem baj ha hisztis vagy!Legalább őszinte vagy!;)

Ha tényleg szeret, ellfogadja ezt is!

És ezáltal te is változol!

2013. okt. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Velünk is ez a helyzet, mármint, hogy 200-250 km választ el minket az egyetem miatt, bár mi csak 2-3 hetente tudunk találkozni, sajnos csak ilyen ritkán tud feljönni. Mi lassan 1 éve vagyunk együtt. Az pedig, hogy gyakran vitatkoztok mostanában, valahol szerintem nem egyedi, mert mióta mi is távol vagyunk egymástól, gyakran a semmin is összekapunk. A legjobb ilyenkor, hogyha 1 napig nem beszélünk, lenyugszunk, majd mikor tudunk találkozni, megbeszéljük személyesen. Addig természetesen szoktunk telefonálni, beszélni, de csak szemtől-szembe lehet megoldani az ilyesfajta dolgokat.

A kérdésedre a válaszom pedig, hogy kicsit túlreagáltad. Nem kell számon kérni a semmit rajta, hisz hívott, érdeklődött felőled! A haverjával van, kikapcsolódik, és gondolom úgy volt vele, hogy te most úgyis pihensz, majd akkor hív, mikor már biztos fent vagy. A lányok e szempontból kicsit aggódósabbak, amolyan anyai ösztön jön elő, míg a fiúk lazábban kezelik. Érdeklődnek, de minek előre pánikolni, azzal semmi se lesz jobb. Tényleg kicsit úgy állítottad be, mintha - elnézést a szóhasználatért - leszarna téged, pedig korántsem. Egyszerűen csak pasi, és nem rossz értelemben, ne értsen senki félre.

A távolság mindkettőtöket biztos megviseli, és emiatt az érzelmek is elég hullámzóan előtörnek - én is tapasztaltam, hogy egy kis, miniatűr szóváltáson elpityeredtem. Szerintem ha beszéltek, légy kedves, és kérj elnézést, hogyha megbántottad, nem állt szándékodban, csak nagyon hiányzik, és minél előbb szeretted volna hallani a hangját, érezni az érdeklődését. Hidd el, nem fog morogni, max kicsit. Talán még ő is elnézést fog kérni, amiért rádmordult.

Hajrá ;)

19L

2013. okt. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!