Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már valakivel úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valakivel úgy, hogy szerelmes lett egy ismerősébe és csak jóval később jöttek össze?

Figyelt kérdés
Volt már valakivel úgy, hogy beleszeretett az egyik barátjába vagy ismerősébe, bárkibe, akit már ismert és volt köztük valamiféle emberi kapcsolat, de nem romantikus/szexuális jellegű, aztán évekig csak álmodozott arról, hogy egy nap majd összejönnek és aztán egyszer csak tényleg megtörtént? Azért lennék kíváncsi, mert én ilyen sztoriról még nem hallottam. Ha volt már valakivel így, tudna tanácsot adni egy visszahúzódóbb, pirulós huszonéves lánynak?

2013. okt. 15. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
ja nekem hasonló volt csak ebben az esetben a csaj elkövetett egy baklövést és kirúgtak miatta a suliból és majdnem fegyelmim lett de kajak szeretett :) :D f"szság az egész :)
2013. okt. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ugy voltam mar hogy nagyon birtam valakit es el tudtam volna kepzelni vele egy kapcsolatot de a fiu nem.. szenvedes helyett lemondtam rola, majd evekkel kesobb jott hogy nagyon szeretne velem lenni... persze ekkor mar keso volt.
2013. okt. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 baby011 ***** válasza:
Én a vőlegényemmel pont így vok!!Régebben pultosként dolgoztam ő szinte mindennap meglátogatott és jókat beszélgettünk na de ott még nem gondoltam h.valaha összejövünk átmentem egymásik helyre pultosnak(évekkel később)és egyik nap oda is betoppant végül jöttek a mindennapi találkozások meg sosem engedte h.egyedül menjek haza,egyik este elcsattant egy csók és azóta egy pár vagyunk
2013. okt. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én voltam így egyszer! Egy csajt meg akartam szerezni mert tetszett de ő nem akart. 9 év kellett hozzá hogy végre igent mondjon! Azután meg már ő keresett hogy velem akar lenni! nagyon jókat szeretkeztünk és jól éreztük magunkat együtt!
2013. okt. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!