Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Sikerült már bárkinek a neten...

Sikerült már bárkinek a neten nyelv-gyakorlópartnert találnia?

Figyelt kérdés

Kb. egy éve kezdtem el keresni, de folyton fel kellett adnom, mert egyszerűen egy jó oldalt sem találtam. Próbálkoztam az icq-n de ott csak a szexpartner keresés ment, ja meg egyszer szidni kezdett egy német mert magyar vagyok.. Aztán chatroulettel szenvedtem, de folyton továbbnyomnak, nem hiszik el, hogy tényleg csak a nyelvet szeretném végre gyakorolni, meg most asszem fizetős is lett. italki-ra regisztráltam, de egyszerűen nem sikerült rájönnöm, hogyan használjam. És még a qq-ra is regisztráltam, de használni ezt sem sikerült. Csak én vagyok ilyen szerencsétlen?

Amúgy angolt szeretnék gyakorolni, németet és talán még mandarint.



2013. júl. 28. 23:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért nem tudtadt a QQ-t használni? Van angol verziója is, ha a kínai annyira még nem megy. Lépj be valamilyen csoportba (azokra is tudsz keresni, pl. angolul tanuló kínaiak, stb.) azonnal találsz beszélgetö partnert.
2013. júl. 29. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A chatroulett nem fizetos. Miert nem kezdesz el irogatni egy kulfoldi forumba, valami olyan temajuba ami erdekel. Sport, filmek, fozes, allatok, mit tudom en?
2013. júl. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
qq-ból az angol nyelvűvel próbálkoztam, de nem tudtam belépni egy chatszobába se. A fórum meg eszembe se jutott :S
2013. júl. 29. 19:56
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne úgy állj az emberekhez, hogy te most csak azért kellesz nekem, hogy gyakoroljam a nyelvet. Csak simán beszélgess velük
2013. júl. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Angol anyanyelvűt szeretnél találni? Mert én mikor koreaiul akartam találni, feladtam hirdetést a life in korea-n és rögtön rámakaszkodott vagy öt koreai, hogy segít, de angolul is nagyon szívesen gyakorolnak.

Amúgy ahogy fentiek írták ne magából a nyelvgyakorlásból indulj ki, hanem egy érdeklődési körből, például ha szeretsz horgászni, akkor keress angliai horgászokat v mittomén.

2013. júl. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]

Ingyenes és pont azt a célt szolgálja amit te keresel :)

Mellesleg én is tanulok kínaiul, ha gondolod írj rám privibiben és küldök néhány jó linket ami nekem sokat segített.

2014. febr. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!