Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a legjobb barátomba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Legjobb barátomba szerelmes vagyok nagyon rég óta.. de volt egy olyan időszak, amikor 2 évig nem találkoztunk és nem is nagyon tudtunk beszélni, így "hozzászoktam" a hiányához és összejöttem a barátommal.. De most újra felbukkant a legjobb barát... És még mindig szeretem.. A barátomat már nem, de nem tudok vele szakítani.. Mindig megkeres utána.. És kárt tesz magában.. Nem akarom, hogy miattam legyen baja..

19L



2013. okt. 18. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:
ne keverjétek össze a barátságot a barátseggel.
2013. okt. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Végre felállhatnál a géptől és hozhatnál valami kaját mert éhen halok -_-"
2013. okt. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos azt nem tudom megmondani, mit tegyél, de annyit igen, hogy ennyit a barátzónáról. Amúgy hogy-hogy kárt tesz magában a barátod?
2013. okt. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
akkor legyél kettonek a szexpartnere... mindig jó ha van 1 tartalék
2013. okt. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

amikor legutóbb dobni akartam túladagolt magának valamilyen gyógyszert.. ha nincs a lakótársa, akkor nem viszik kórházba és meghal..

És az is gond, hogy állítólag a legjobb barátom is szeret engem.. de egyszer átrágtuk magunkat rajta félig meddig és úgy jött le, hogy ez nem igaz... viszont nagyon édes és nagyon félreérthetően beszél.. mindig ölelget és puszilgat és nagyon sokan megkérdezték már, hogy mi mikor jöttünk össze..

2013. okt. 18. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!