Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kyttu kérdése:

Szerelmes vagyok a legjobb barátomba vagy csak összezavarodás?

Figyelt kérdés

Másfél éve ismerjük egymást. Azt megjegyzem én lány vagyok ő fiú. Mindig elmondjuk egymásnak a titkainkat. És szoktuk egymásnak írni hogy szeretjük egymást. Mindig fel tudja dobni a kedvemet már azzal is ha csak hozzám szól akármilyen rossz napom is van. Volt pàr olyan álmom is amiben jártunk. Mindenben segít és bókolni is szokott. Szerintetek szerelmes vagyok vagy csak barátság és a kedvességètöl összezavarodtam? :/

16/L


2013. szept. 15. 11:19
 1/6 PureNameless ***** válasza:
Egyenlőre úgy néz ki, hogy még csak össze vagy zavarodva. Valami történt veled és a szeretet hiányodat így próbálod kitölteni ha 1-2 hónap múlva is áll a dolog akkor már mondható simán szerelemnek.
2013. szept. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha voltál már szerelmes (de nem csak olyan tini fellángolás, hanem igazán szerelmes), akkor tudnod kellene, hogy ez az-e. Ha pedig még nem voltál, üdv a klubban. :)
2013. szept. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazából eddig nem igazán érdekeltek a fiúk de nála most valami olyan más. Már 1 éve érzem ezt :/
2013. szept. 15. 11:34
 4/6 anonim ***** válasza:
akkor szerintem egyértelmű
2013. szept. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egy megfelelő pillanatban csókold meg.
2013. szept. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
és honnan tudom majd hogy mikor van a megfelelő pillanat ?
2013. szept. 15. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!