Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A férjem többször tett látogat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem többször tett látogatást prostinál, amikor még nem találkozott velem. Elmondta, nem szóltam neki semmit, de egy kicsit ledöbbentem. Mit kezdjek ezzel?

Figyelt kérdés
Ez azt jelenti, hogy mellettem is el fog menni? Ő ezt nem tartja olyan szinten megcsalásnak, mintha egy "rendes"lánnyal csalna meg. Megbízok benne, de ez a kijelentése elég fura volt. Ti mit tennétek?

2013. okt. 19. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Előtted nem volt kivel szexelni, ezért fizetett érte. Nem értem, hogy ez hogy függ össze azzal, hogy hűséges-e vagy sem.
2013. okt. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én jobban izgulnék a nemi betegségek miatt.

Szerintem ez önmagában nem vall arra hogy hajlamosabb a megcsalásra.

2013. okt. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
84%
Szerintem ha ezt elmondta neked, akkor nyugodt lehetsz, mert biztosan nagyon szeret. Magamból kiindulva biztosan sokat gondolkozhatott, hogy elmondja-e neked a titkát. Valószínűleg félhetett, hogy ezért majd elhagyod.
2013. okt. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%

Minek mondta el? Ezek a mai férfiak hihetetlen pletykásak... az biztos, hogy ilyen dolog nem tartozik senkire. Tudjunk már titkot tartani emberek!


Pont az ilyen kombináló nők miatt nem szabad ilyeneket elmondani. A múlt az múlt, senki nem csalt meg senkit, az meg a férfi dolga, hogy kivel dugott eddig.


Még mindig azt mondom, hogy inkább menjen egy egészségügyi bizonyítványos prostihoz, mint összeszed valami részeg ringyót egy éjjeli szórakozóhelyen, aki fűvel fával kefél, néha védekezés nélkül... Szerintem nagyobb esélye van így elkapni valamit az embernek, mint egy prostival...


Szóval vannak dolgok amiket nem kell elmondani, őszinteség ide vagy oda, mert sokkal nagyobb feneket kerítenek neki a nők, mint amekkora valójában...

2013. okt. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
79%
Dehogy bízol meg benne. Ha megbíznál, nem agyalognál rajta. A férjed tapasztalan volt, hogy ezt elmondta, egy nő sohasem tudja kiverni ezt a fejéből, és örökké gyanakodni fog, ahogyan te is.
2013. okt. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!