Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy fiú ha megcsókol egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú ha megcsókol egy lányt többször is egy buliba és utánna szó nélkül lelép de elötte már 2 hónapon keresztül ugy nézte a lányt h majd kiesett a szeme akkor mi van? és nem tett olyan utalásokat sem h csak szexelni akar.

Figyelt kérdés
2009. máj. 7. 21:22
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Ilyenkor bizony a nagy semmi van :) Vagyis épphogy nincs :DDD
2009. máj. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

elszaladt :)


(mert megijedt)

2009. máj. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ugy értettem h 2 hónapja kerülgetjük egymást(és lesett a diszkóba) és elötte 3 puszi viszonyba voltunk..:Dcsak szórakozott???
2009. máj. 7. 21:27
 4/8 A kérdező kommentje:
miért ilyednek meg pasik ha beszélgetni kell egy lánnyal??FIÚK????
2009. máj. 7. 21:28
 5/8 anonim ***** válasza:
68%

jó kérdés

fogalmam sincs

a többség ilyen

de sok lány is

menj utána, és kérdezd meg tőle, miért szaladt el, ha enniyre bátor vagy :)

2009. máj. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%

A fiúk nem nagyon jelentik ki kerek perec, hogy nah figyelj kislány én igazából csak egy éjszakás kalandot keresek ha kapható vagy rá menjünk ha nem nem ... :) Előtte inkább megpróbálják megpuhítani a kiszemelt lányt. Velem már történt hasonló sajnos. Buliban megismerkedtem egy sráccal és azt hittem rendes, nem is engedtem Neki, hogy tapizzon és nem tettem semmi olyat amivel esetleg félreérthetne próbáltam éreztetni Vele, hogy nem vagyok könnyűvérű lány. Felmentünk beszélgetni, sétáltunk és hajnaltájt hagytam, hogy megcsókoljon. Még kétszer találkoztunk és rájött, hogy nem vagyok kapható egy éjszakás kalandra és utána már nem keresett és eleinte nem értettem, hogy miért. Akkor kijelentette, hogy hát Neki ennyi lett volna a szándéka, nem jött össze, ez van.

Vannak ilyenek! Persze ez nem feltétlenül jelenti azt, hogy mindenkit egy kalap alá kell venni de a disco-s kalandok sokszor csak egy buli erejéig tartanak és utána szia-szia. Lehet, hogy tényleg tetszel Neki csak összezavarodott de ezt kevésbé tartom valószínűnek mivel szó nélkül lelépett. Legalább a számodat elkérhette volna vagy vmi elérhetőséget, hogy később utol tudjon érni valahogyan. Talán ha legközelebb találkoztok buliban ne mutass felé érdeklődést, had lássa azt, hogy hidegen hagy Téged. Ha megpróbál újra meghódítani ne hagyd, hogy újra megcsókoljon talán akkor érzi majd, hogy küzdenie is kell érted hiszen nem vagy könnyűvérű! :) Ha megpróbál bizonyítani Neked az már egy jó pont ... De ezt még így ilyen távlatokban nem lehet előre megjósolni! Várj a következő buliig aztán majd lesz valahogy!

2009. máj. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen ezt a hosszú választ!:-)van benne igazság..csakhogy már ez megy lassan egy éve..nyári munkán ismerkedtünk meg ott nem nagyon beszéltünk de aztán diszkóba csakis részegen mert odajönni hozzám..és most mikor látta h mással is táncolok odajött és lekapott..aztán meg lelépett..
2009. máj. 7. 21:39
 8/8 anonim ***** válasza:
bacni akar
2009. dec. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!