Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nekem miért nem tud összejönni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem miért nem tud összejönni egy párkapcsolat? Miért nem találok senkit?

Figyelt kérdés

Azt látom, hogy mindenki (majdnem mindenki) olyan könnyen találnak maguknak valakit, hogy nem nagyon van olyan időszak az életükben, hogy egyedül lennének. Mindig találkoznak olyannal, aki megteszik nekik, akivel van is lehetőség ismerkedni és meg tudják szeretni egymást. Nem értem, nálam ez miért nem működik így. Bárhova megyek (programra,buliba,új társaságba,találkozom barátaim barátaival,munkahely,suli) még véletlenül sincs olyan akivel bármi lehetne. (vagy nekem nem tetszik, vagy neki nem tetszem, vagy van párkapcsolata,vagy nem akar kapcsolatot, vagy külföldi, vagy nem értjük meg egymást stb). Most már félek, hogy senkim nem lesz...nagyon reménytelennek tűnik.

Van/volt valaki hasonló helyzetben? Igazából olyan sztorinak örülnék, mikor egyszer csak megtört a jég, hogy tudjak hinni abban, hogy még nekem is sikerülhet. Illetve nem tudom hol ismerkedhetnék (netet leszámítva).

20+/L



2013. okt. 20. 14:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
írj
2013. okt. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Én se találok senkit nyugi.Majd idővel.Ismerkedés nekem megy.Csak a kapcsolathoz nem jutok el soha.Valamit mindig hiányolnak a nők.

20F

2013. okt. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
49%
vagy külföldi---- :(
2013. okt. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
49%

mintha csak én írtam volna, pontosan ugyanebben a cipőben járok, bármerre nézek, mindenhol azt látom, munkahelyen, utcán, hogy mindenki megtalálta már a párját az életben, a korosztályomban, elég elszomorító, dehát ez van, próbálkozni kell, és nem feladni, akár nekem is írhatsz kezdetnek

27F

2013. okt. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%

Nekem sem megy ez a dolog,én is pontosan így gondolom ahogyan te ugyanez történik velem is sajnos.Bármit csinálok semmi nem jön össze,a netre rátérve pedig vannak ott is normális srácok,csak hát általában ott sem veszitek észre őket mint ahogyan a valóságban sem. :/

22/F

2013. okt. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
49%
Ugyanez.. Az ellenkező nem nagy ívben kikerül. :)
2013. okt. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
49%
Én is csatlakozok.. Én már feladtam :)
2013. okt. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 shamrel ***** válasza:
100%

Én még csak nemrég regisztráltam ide,de előtte komolyan azt hittem,hogy csak én vagyok így! Nem mintha ez bármi vigaszt adna nekem vagy a kérdezőnek...de tényleg jó tudni,hogy nem egyedi eset vagyok.

Pont így vagyok én is ahogy fent írta a kedves kérdező, csak én 27/F vagyok. Munkahelyen nem lehet ismerkedni mert zárt kör van és alig van 1-2 nő nálunk egyébként is. Suliba már nem járok tehát kilőve. Barátok meg az évek során valahogy csak 2-3 közeli maradt de ott már abba körbe mindenkinek van párja és ezzel vége is a lehetőségeknek.


A nők amúgy sokkal könnyebben találnak párt (ha hiszed,ha nem) elég csak várni és előbb utóbb csak leszólít valaki,vagy neten rád ír.(társkeresőkön meg pláne)

Szerintem ne félj attól,hogy egyedül maradsz :) csak adj egy kis időt a dolognak. De ha nagyon szeretnél találni már valakit,akkor a neten szerintem biztos találsz,és ott akár te is "jelölgethetsz" vagy írhatsz a kiszemeltnek,már nem ciki ez egyáltalán.(élőbe persze más a helyzet de neten már teljesen elfogadott szerintem)

Mindenesetre fel a fejjel,biztosan találsz valakit csak járj "nyitott szemmel" ! :)

2013. okt. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
49%
ugyanez van nekem is... 21/F
2013. okt. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért látod azt, hogy mindenki párban van, mert ez a "gyenge pont", erre figyelsz. 20évesen még nagyon nem vagy elkésve, szerintem ez az ismerkedés akkor megy jól, ha próbálsz közvetlen és nyitott lenni, meg persze nem ragaszkodsz mindenféle ideálokhoz.


23N

2013. okt. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!