Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Még csak egy hete járok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még csak egy hete járok egy sráccal, de kétségeim támadtak. Mikor vele vagyok, akkor minden olyan jó de amikor nincs ott, rögtön azon gondolkodom, hogy én talá nem is szeretem. Miért van ez? Ez normális?

Figyelt kérdés

2013. okt. 21. 15:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem ő az igazi.
2013. okt. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? ez normális, ha új neked az érzés, vagy még nem vagy szerelmes, ami nem meglepő egy hét járás után.:) türelem.
2013. okt. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Az érzelmeknek időt kell adni néha.Nem mindig van szerelem első látásra.
2013. okt. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát akkor vállald fel az érzéseidet, ill h nincsenek és őszintén állj magadhoz meg a barátodhoz is.
2013. okt. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szerintem 1 hét az nagyon kevés idő, h eldöntse az ember, szereti az új párját vagy sem. Nem is ismered, nem tudod milyen, így ez normális állapot, ha úgy érzed nem szereted, mikor nincs veled. Amikor vele vagy, igazából akkor sem szereted, csak jól érzed magad, mert minden kapcsolat elején happy van meg minden, de tudatosul benned, hogy alig ismered, lehet hogy ha kiismered, akkor nem fogod szeretni. Friss a kapcsolatotok, szóval nem kell aggódni, idő kell míg tényleg megszereted.
2013. okt. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 NyolcOne9 ***** válasza:
Másnak hónapok múltán is van ilyen érzése, mégis együtt vannak.
2013. okt. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jesszus még csak egy hete jártok, még jó hogy nem szeretsz bele azon nyomban hogy megbeszéltétek, hogy jártok. Ez nem így működik, adj időt magatoknak. Ha jól érzed magad vele akkor most csak ez számítson, az érzelmek úgyis alakulnak.
2013. okt. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 walk w1th mee ***** válasza:

Hány évesek vagytok amúgy?.1hét alatt még nemlehet eldönteni..

nekem nemrégiben olyan volt hogy egy pillanat alatt mintha elmúlt volna minden érzésem a barátnőmmel kapcsolatban,csak valami kattant az agyamban nagyon furcsa,mintha egy álomvilágban éltem volna és felébredtem volna hirtelen.. nagyon sz@r érzés volt tudván hogy ő szeret engem,és hogy mi a f@_sz ütött belém...2napon át ezen gondolkoztam-agyaltam és próbáltam,akartam visszaforditani ezt a dolgot és hálisten sikerült kötnöm hozzá magam,kicsi dolognak tűnik talán de ****a nagy akaraterő kellett hogy eldőljön ez,és szerencsére szeretem tovább:D

2013. okt. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is ugyanezt érzem hónapok után. Bár nekem azért valamennyire hiányzik ha nem vagyunk együtt. De nem az igazi lángoló mindent elsöprő érzelem. Inkább csak állóviz.
2013. okt. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ismerős a szitu. velem is ilyen volt pár fiúval és 1 hét múlva szépen eldobtam mert nem volt értelme, nem volt benne szeretet, nem akartam kihasználni őket
2013. okt. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!