Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet megkülönböztetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megkülönböztetni a normális lányokat (16-18), azoktól akiknek ha nem jön be valaki már rögtön az ismerkedés elején elküldik melegebb éghajlatra?

Figyelt kérdés
Eddig még nem volt barátnőm és azért elég nehezen szánom rá magam hogy lépjek (de most már egyre inkább érzem hogy jó lenne valaki) és azért rögtön az elején nem szeretnék egy ilyet kifogni!
2012. nov. 2. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:
belenézel mélyen a kiszemelt csaj szemébe, és ha ő is mélyen belenéz a te szemedbe, sőt még rád is mosolyog, tutira odamehetsz, SŐT oda kell menned hozzá. ellenben ha nem néz rád, meg se közelítsd... :D
2012. nov. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1. jól válaszolt:) figyeld a jeleket..és ha netán nem jön össze, mosolygott és odamész aztán lekoptat, akkor se csüggedj, vannak ilyen helyzetek.Ostobákkal nem kell törődni:)
2012. nov. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát onnan hogy elkezdesz vele ismerkedni és elküld-e melegebb éghajlatra... nem olyan bonyolult :D
2012. nov. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nem azért, de elvileg nem az a jó, ha megmondja, hogy "bocs, nem érdekelsz?" vagy jobban szereted, ha valaki hiteget, reményt kelt benned, kihasznál?

természetesen értem mire gondolsz, van ennek szép módja is és gondolom te a rosszabb félékkel találkoztál. (különben megjegyzem, hogy rá van írva melyik lány nagyképű és melyik nem.. csak nektek fiúknak mindig a riszálom macák kellenek, aztán csodálkoztok, hogy elvagytok küldve..)

2012. nov. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Persze az a jó ha finoman mondja meg hogy nem érdeklem, de van pár haverom akiket nem valami szép módon koptattak le...

és azért kérdeztem mert nem nagyon akarok ilyeneket kifogni. És azért ne általánosítsunk, mert nem minden fiúnak a "riszálom macák" kellenek, én például ki nem állhatom őket.

2012. nov. 5. 20:08
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem is volt hogy durván megmondták.. vagy például haverokkal buliztunk, jött egy jó csaj mondom próbaszerencse. Odamentem szia hogy vagy...semmi rosszat nem mondtam a csaj meg az ostoba barátnői meg olyan módon elküldtek hogy azt soha nem felejtem el:D
2012. nov. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!